naslovnica
o nama
rezultati
škola
album
linkovi
kontakt
klupske vijesti
        

Službeni rezultati:

Pon.18. ožujka: u subotu, 16.ožujka  su na stadionu Splita takmičili najmlađi. Neslužbeni rezultati: naknadno ćemo upisat vremena

2006 (ž) 60m: 1. mjesto Edita Ivić, 2.mj.Lucija Mandušić, 3. mj. Lara Bakarić *          2006(m)60m:2.mj.FraneDelonga(07.!) 3.mj. Marino Karabatić   *                                    2005(ž)60m:2.Lena Akrap  *                                                                                                      2004(Ž)100m:1.mj.LanaRadić,    *                                                                                            2004(m)100m:1.mj.Matej Ivan Lubina *                                                                                 2003 (ž) 60m: 1. mj. Tea Vladušić,  150m: 1.mj. Anja Ramić ,  dalj: 1.mj. Anja Ramić *  2002 (m) 200m: 1. mj. Ivan Škrapić, 3.mj. Duje Komar,  dalj: 2.mj. Ivan Škrapić   *2002 (ž) 200m: 3. mj. Karla Bešker,  dalj: 3. mj. Karla Bešker   *                                   Štafeta (2004) (ž)4x100m: 2.mj. (Nika Mudrinić, Mia Ramić , Lana  Radić, Lena Radić)   

 * Štafeta (2002)(m)4x100m: 1.mj. (Lubina, Škrapić L.,Komar, Škrapić I.)    *          Štafeta (2002) (ž) 4x100m: 2.mj. (Vladušić, Bešker,Leskur, Ramić)

 

Pon. 21. siječnja, 2013.   PRVENSTVO HRVATSKE U DVORANI - BEČ 19.01.

3. mj.  800m - 2;21,35

4. mj.  1500m - 4; 46,58

7. mj.  400m-  62,35

 

Službeni Rezultati V kola limaći održanog 10.11.2012. na stadionu Hajduka

Limaći

60m Ž 2006

1. Jakšić Tonka (06)  ASK   11,3

2. Lalić Anda   (06)  SVM    11.9

3. Boban Josipa (06)  Ben    12.0

 

4. Mandušić Lucija (06) Haj 12.1

5.Lukšić Lucijana (07) Haj   12.2

6. Zebić Sara  (06) Haj  12.9

7.Šakić Iva (06)   Haj    13.7

8. Lovrić Lucija (07) Haj 13.8

9. Žulj Lucija   Omiš  14.0

10.Madunić Andrea Mar  14.0

11. Šakić Marija (08) Haj  15.8

 60m M  2006

1. Čondić Duje SVM   10.8

2. Vladislavić Luka ASK 11.1

3. Prgomet Ante SVM 11.3

4. Delonga Frane (07) Haj 11.5

5. Grubić Antonio  ASK 11.8

6. Muslin  Marino  ASK  12.3

7 Favro Roko (07) Haj     13.2

8. Despalatović Lovre Mar 13.5

9. Šuljić Kristijan (07) Haj 13.6

10. Pezo Ivan  ASK   13.8

11. Kečkmet  Duje Mar  13.9

12.Dorić Frane Mar   13.9

13. Petrović Noa  Mar  14.1

14. Radica Danijel Mar  14.3

15.  Šimundić Tomislav Haj  14.5

16. Miletić Arne  Mar 14.6

17. Arnerić Luka  Mar  14.7

18. Šimičić Ivan (07) Haj  15.8

 60m Ž 2005  KV

1. Šuljak Lucija ASK  10.1   pobjednica 1. skupine

2. Malenica Laura Mar 11.3   pobj.  2. skup

3. Videka Bruna ASK  10.3   pobj. 3. skup

4. Tomić Nika ASK 10.1    pobj. 4. skup

5.  Petrović Dea ASK 10.7

6. Mudrinić Nika Haj  10.9

7. Šušić Petra Omiš  11.0

8. Labrović Nilia  ASK 11.2

 60m Ž 2005  FINALE

1.Tomić Nika ASK  9.9

2. Šuljak Lucija ASK 10.3

3. Videka Bruna ASK 10.6

4. Petrović Dea ASK 10.9

5. Labrović Nilia ASK 11.2

6. Mudrinić Nika Haj 11.6

7 Malenica Lura  Mar  11.7

8.  Šušić Petra Omiš n.n.

9.  Rosandić Dora Haj 11.2

10. Pervan Anđela  Haj 11.3

11. Vidić Maja ASK  11.4

12.  Rajčić Tina Haj   11.5

13-14.Batina Nikolina Dub  11.5

13-14. Ninčević Tea Haj   11.5

15. Franić Valentina  Haj  11.5

16. Marinović Ana ASK  11.9

17. Grebenar Ana Benk 12.0

18. Duilo Sunčana ASK 12.0

19. Marurunić Zara Omiš 12.13

20. Križanac Tara Omiš 12.2

21. Šestan Naomi Ben 12.3

22. Kovač Laura ASK 12.5

23. Davić Danni Haj 12.5

24. Bjelobaba Sara-Ema Haj 12.6

25. Kokanovič Maria-Matea Haj 12.8

26. Veštić Petra Haj 12.9

27. Kovač Ana Haj 13.4

 60m M 2005 FINALE

1. Džandara Sven Mak 10.5

2. Klojčnik Matej ASK 10.6

3. Tojčić Karlo ASK 10.7

4. Bakota Marko Mak 10.9

5. Kovačević Marino Ben 11.0

6. Kuzmalić Filip Omiš 11.4

7. Frapporti Santino ASK 11.6

8. Žepina Gabrijel Ben 11.6

9. Ivković Matej ASK 11.7

10. Mijić Ivan Ben 11.7

11. Boban Niko ASK 11.7

12. Trumbić Anton ASK 11.7

13. Lukšić Bartul Haj 12.3

14. Brkljača Nikolas Ben 12.4

15. Butorac Roko ASK 12.4

 60m Ž 2004 KV

1. Čerina Matea Ben 8.9  pobjednica 1. skupine

2. Uskok Lea Ben 10.2  pobj.  2. skup

3. Čikotić Laura ASK 10.7  pobj. 3. skup

4. Lalić Marina Mak 10.2  pobj. 4. skup

5. Jukić Dea ASK 10.2  pobj. 5. skup

6. Rusković Lana  Haj 10.1

7. Ramić Mia Haj 10.1

8. Kuzmanić Anamarija Omiš 10.2

 60m Ž 2004  FINALE

 1. Čerina Matea Ben 9.3

2. Lalić Marina Mak 10.3

3. Jukić Dea ASK 10.6

4. Uskok Lea Ben 10.8

5. Kuzmanić Anamarija Omiš 10.9

6. Rusković Lana Haj 11.1

7. Ramić Mia Haj 11.2

8. Čikotić Laura 11.2

9. Jakić Nina Dub 10.3

10. Boban Tatjana ASK 10.4

11. Guvo Antea Mar 10.5

12. Škero Katarina ASK 10.6

13. Ivaniš Petra Dub 10.6

14. Žulj Laura Omiš 10.6

15. Raić Vana ASK 10.9

16. Bačić Lara Ben 10.9

17. Čota Paola Mar 11.0

18. Đurić Marija Dub 11.2

19. Erceg Lana Ben 11.3

20. Azinović Tina Dub 11.3

21.Habenšus Daria Ben 11.3

22. Šišgora Maja Ben 11.3

23. Maloča Mihaela Knin 11.4

24. Rudić Lucijana Mar 11.4

25. Čupić Marija Haj 11.5

26. Maloča Petra Knin 11.6

27. Vuković Mira Haj 11.8

28. Kajtazi Tone Mak 12.2

29. Mijić Nikolina Ben 12.2

30. Skejić Lana ASK 12.3

31. Pušić Andrea ASK 12.5

32. Mikelić Patricija ASK 12.9

 60m M 2004 FINALE

 1. Urlić Marko ASK 9.7

2. Lubina Matej-Ivan Haj 9.8

3. Jakšić Roko ASK 10.1

4. Markov Luka ASK 10.3

5. Poljak Tin ASK 10.4

6. Doljanin Frane ASK 10.4

7. Boban Rafael Ben 10.6

8. Modun Teo ASK 10.9

9. Kolić David Ben 11.1

10. Knezović Ivan Haj 11.2

11. Katuša Luka Ben 11.3

12. Dolić Ante Haj 11.8

13. Družić Marin Omiš 12.3

14. Čačić Marko Ben 12.7

 60m Ž 2003 KV

 1. Bućan Bruna Haj 9.9  pobjednica 1. skupine

2. Vladušić Tea Haj 9.3  pobj. 2. skup

3. Ramić Anja Haj 9.2  pobj. 3. skup

4. Ordulj Elen Haj 9.9  pobj. 4. skup

5. Pelivan Ivana  ASK 9.9  pobj. 5. skup

6. Vojnović Lea Ben 9.6 pobj. 6. skup

7. Jurčević Sara Omiš 10.0

8. Radoš Ena ASK 10.1

 60m Ž 2003 FINALE

 1. Ramić Anja Haj 9.2

2. Vladušić Tea 9.2

3. Bučan Bruna ASK 9.7

4. Vojnović Tea Ben 9.9

5. Jurčević Sara Omiš 10.0

6. Ordulj Elen Haj 10.0

7. Pelivan Ivana ASK 10.0

8. Radoš Ena ASK 10.1

9. Beck Bruna ASK 10.1

10. Bilokapić Mia Knin 10.2

11. Kulaš Doris Ben 10.2

12. Bebić Lana ASK 10.2

13. Grgurević Sara Haj 10.3

14. Batinić Dvina Mak 10.3

15. Habjan Jospia Dub 10.3

16. Pinjuh Stela Knin 10.3

17. Šimčić Marija  Haj 10.5

18. Mikulić Tereza Ben 10.5

19. Ćatipović Lucija ASK 10.5

20. Gašpar Fani Ben 10.6

21. Radić Luna Maria Mar 10.6

22. Leskur Petra Haj 10.7

23. Marovič Antea ASK 10.7

24. Hakukić Edita Paola Omiš 10.7

25. Štambuk Marina ASK 11.0

26. Vujević Barbara Knin 11.0

27. Jerončić Lea ASK 11.1

28. Sardelić Linda ASD 11.1

29. Rajčić Ana Haj 11.2

30. Cmtrečki Bernarda Knin 11.2

31. Treursić Mia ASK 11.3

32. Tadić Anđela Ben  11.3

33. Burčul Lucija Ben 11.5

34. Bužanić Petra Haj 11.5

35. Stur Ana ASK 11.5

36. Butorac Tonka ASK 11.6

37. Mladin Leona Omiš 11.7

38. Peović Laura ASK 11.9

39. Bilić Prcić Ivona Omiš 12.2

40. Mimica Maris Haj 12.6

41. Henjak Stella ASK 12.6

42. Puljić Ivana ASK 12.9

43. Ercegovac Marija ASK 13.0

 60m M 2003 FINALE

 1. Turić Vanja Mak 9.4

2. Pavić Franko ASK 9.5

3. Zelić Ivan Ben 9.8

4. Lukas Andrej ASK 10.1

5. Sumić Luka ASK 10.1

6. Maloča Josip Knin 10.2

7. Juko Petar Ben 10.2

8. Ercegovac Ivan Knin 10.4

9. Gudelj Duje Haj 10.5

10. Čilaš Petar ASK 10.8

11. Čubelić Marin Haj 10.9

12. Grgas Filip Ben 10.9

13. Matić Antonio Knin 11.0

14. Mlinarević Luka Knin 11.2

15. Troglić Karlo Omiš 11.9

16. Družić Ivan Omiš 13.4

 60m Ž 2002 KV

1. Dražina Marta Ben 9.5  pobjednica 1. skupine

2. Uskok Matea Ben 9.3  pobj. 2. skup

3. Bačić Paula Ben 9.3  pobj. 3. skup

4. Rebecca Beazkoctxea Dub 9.4 pobj. 4. skup

5. Urlić Silvija ASK 9.8 pobj. 5. skup

6. Cokarić Petra ASK 9.4

7. Plečaš Ana Dub 9.6

8. Šodan Lucija Omiš 9.6

 60m Ž 2002 FINALE

 1. Rebecca Beazkoetxea Dub 9.2

2. Bačić Paula Ben 9.3

3. Cokarić Petra ASK 9.4

4. Uskok Matea  Ben 9.6

5. Dražina Marta Ben 10.0

6. Plečaš Ana Dub 10.1

7. Vrlić Silvija ASK 10.1

8. Šodan Lucija Omiš 10.2

9. Klojčnik Lara ASK 9.6

10. Grebenar Lucija Ben 9.7

11. Topić Lara ASJ 9.7

12. Lulić Leonarda ASK 9.8

13-14. Mirna Bušić Imota 9.9

13-14. Curić Anđela Dub 9.9

15. Bundara Nikolina Haj 10.0

16. Gnjatović Laura Ben 10.1

17. Kamber Petra ASK 10.1

18. Čokolić Lucija ASK 10.2

19. Radanović Bruna ASK 10.4

20. Bundara Lucija Haj 10.4

21. Šušić Klaudija Omiš 10.4

22. Čarić Petra Knin 10.5

23. Tomasović Lara Haj 10.6

24. Copić Iva Knin 10.8

25. Šjivar Vinka ASK 10.9

26. Lasić Magdalena ASK 10.9

27. Čikotić Lorena ASK 10.9

28. Kardum Dona Ben 10.9

29. Prgomet Dora Mak 11.2

30. Mandalić Marija Haj 11.3

31. Kurtela Ivana Dub 11.6

 60m M 2002 FINALE

 1. Beneta Borna ASK 9.2

2. Bačić Filip Ben 9.3

3. Rubić Ante Mar 9.6

4. Blažević Ivan Mar 9.7

5. Morović Jan ASK 9.7

6. Igrec Noa ASK 9.8

7. Bulić Toma Mar 10.0

8. Despalatović Nikola ASK 10.0

9. Morić Andrija Ben 10.2

10. Buzov Ivan ASK 10.2

11. Ivančić Ivan ASK 10.5

12. Čagalj Bartul ASK 10.6

13. Juras Darko ASK 10.7

14.Okmažić Luka Mak 10.7

15. Šaškor Ivan Haj 10.7

16. Vidić Frane ASK 10.8

17. Orlović Luka Knin 11.0

18. Falah Jan ASK 11.8

 100m Ž 2001 FINALE

 1. Mišura Marina Benk 13.6

2. Mušura Veronika ASK 14.1

3. Ilić Karla ASK 14.6

4. Bebić Antea ASK 14.9

5. Kujudžić Marijana Imota 15.2

6. Tintor Nika Mar 15.4

7. Lončar Kristina Imota 15.6

8. Labrović Petra ASK 15.8

9. Topčić Tea ASK 15.9

10. Troglić Steča Omiš 16.2

11. Križanac Leona Omiš 16.5

12. Čuljak Ivana Omiš 16.7

13. Tarabarić Angela Haj 16.7

14. Grgić Anđela Ben 16.7

15. Habenšus Lucia Ben 16.8

16. Dželalija Marija Knin 17.1

17. Mamić Anamarija Mar 17.1

18. Marinović Nikolina Ben 17.2

19. Batur Antea Ben 17.3

20. Kuzmanić Matea Omiš 17.4

21. Juričević Matea Omiš 17.8

22. Saša Antonija Knin 18.3

23. Dujmović Lucija ASK 18.9

 100m M 2001 FINALE

 1. Mamić Paolo Ben 14.9

2. Knez Luka Ben 15.0

3. Prolić Luka 15.0

4. Katuša Nikola Ben 15.2

5. Frapporti Libero ASK 15.6

6. Marinkovič Roko ASK 15.9

7. Šilovič Josip ASK 16.2

8. Brnjaković Ivan Mar 16.7

9. Katuša Antonio Ben 17.8

 150m Ž 2003

 1. Ramić Anja Haj 22.8

2. Vladušić Tea Haj 24.0

3. Šodan Josipa Omiš 24.7

4. Kulaš Doris Ben 25.3

5. Stipanović Sunčica ASK 26.0

6. Habjana Josipa Dub 26.1

7. Ordulj Elen Haj 26.2

8. Radić Luna Maria Mar 26.3

9. Lovrinčević Katarina ASK 26.7

10. Guvo Antea Mar 27.1

11. Šimičić Marija Haj 27.4

 150m  M 2003

 1. Zelić Ivan   Ben   23.5

2. Želalić Ivano Luka    Omiš 24.0

3. Gudelj Duje   Haj 26.5

 400m Ž 2002 FINALE (američki start)

 1. Bešker Karla Haj   1:15,5

2. Romić Antea Sinj   1:17,2

3. Rogošić Kate Haj   1:20,6

4. Tomasović Iris Haj   1:24,7

5. Karačić Klara Dub   1:26,1

6. Frković Lucia Ben   1:27,0

 400m M 2002 FINALE (američki start)

 1. Škrapić Ivan   Haj 1:12,4

2. Komar Duje   Haj 1:17,2

3. Škrapić Luka   Haj 1:22,0

 300m Ž 2001 FINALE (američki start)

 1. Mišura Marina   Ben 49.1

2. Prlac Filomena  Haj 49.7

3. Tintor Nika    Mar 52.0

 300m M 2001 FINALE

 1. Borković Luka   Haj  46.7

2. Vulić Luka   Omiš 48.9

3. Mamić Paulo   Ben 50.2

4. Prolić Luka    Haj 50.3

5. Knez Luka  Ben 50.4

6. Čačić Stipe   Ben 52.7

 4*100 Ž 2001 ususret

 1.  Benkovac 1   (Mišura-Bačić-Bebić-Uskok)  1,00,0

2.  ASK    1    (Mušura-Spajić-Bebić-Labrović) 1,00,8

3. Hajduk      (Ordulj-Ramić-Grgurević-Vladušić) Haj 1,05,4

4.  ASK 5 (Ilić-Pelivan-Sardelić-Topčić     1;05,5

5. Benkovac 2  (Dražina-Kulaš-Vojnović-Grebenar)   1;05,7

6.  ASK 3  (Klojčnik-Kamber-Čokolić-Topić) 1; 05,8

7.  ASK 2 (Bućan-Cokarić-Lulić-Radanović) 1:06.2

8. Omiš (Šodan-Troglić-Križanac-Šušić) 1:07.3

9. Marjan (Pramičević-Tintor-Mamić-Guvo)  1:10.2

10. ASK 4 (Čikotić-Lasić-Urlić-Šljivar)  1:12.4

 4*100 M 2001 ususret

 1. Benkovac ( Mamić.Čačić-Katuša-Knez)  1:02.9

2  ASK 1  (Šilović-Frapporti-Marinković-Morović) 1:03.7

3. Marjan ( Bulić-Brnjaković-Blažević-Rubić) 1:05.6

4. ASK 2 (Ivančić-Beneta-Sumič-Čagalj) 1:06.4

5. ASK 3 (Igrec-Vidić-Juras-Despalatović) 1:10.2

2012Pon.9.07.2012.   Prvenstvo Hrvatske za kadete u Rijeci. Vedrana je pobijedila na 1500m- 4;42,90 i na 600m-1;36,33PB. Lara je bila ukupno 4. na 300m-42,49PB i 5. na 600m -1;42,80 PB. Dina je bila 13. na 300m-46,06PB i 8. na 300prep-52,59.

 

U subotu 30.06. i nedilju 1.07. 2012 održano je Prvenstvo Hrvatske za ml. juniore u Čakovcu. Naši atletičari su se ponašali ovako:   Vedrana 1. mj. na 1500m-4;39,44 PB i 3. mj. na 800m-2;19,32.    Toma  2. mj. na 400m-51,06 PB  i  4. mj. na 200m-23,51 PB.   Dea 4. mj na 800m-2;20,49  i  6. mj. na 400m-60,49 PB.  Lara 6. mj. na 200m-27,57  i 11. mj. na 400m-61,59  i 16. mj. nq 100m-13,90.  Marina  4. mj. na 3000m-11;15,01  i  8. mj. na 1500m-5;15,61.  Dina  16. mj. na 200m-29,26  i 20. mj. na 400m-67,13   i  26. mj. na 100m-14,35.

Rezultati Finala Kupa za juniore (Split, 19. i 20. svibnja, 2012.) (jun 93,94)

 Vedrana Bulić (98) 2.mjesto 1500m-4;48,70

Lara Regjo (97) 10. mjesto 100m-13,45 PB  + 10mj. 400m-61,26PB   +  9. mj. 200m-27,59

Tomislav Maretić(96) 20.  mj. 100m-12,28 + 5.mj. 400m-51,42 + 11.mj. 200m-23,97

Dina Banić (97) 19.mj. 400m-68,37

Dea Gizdić (95)  7. mj. 1500m-5;00,08

Lucija Stanojević (95) 5. mj. troskok-11,26  + 12.mj. dalj-4,93

4. mjesto 4x400 - 4;05,84  (Lucija Stanojević(95), Lara Regjo(97),Dea Gizdić(95),Vedarana Bulić(98)

Ukupno: Juniori 21.mjesto - 10 bodova   Juniorke 9.mjesto 45 bodova   Ukupno 14. mjesto sa 55 bodova

 

Rezultati:  LIMAĆI Makarska, subota 24.ožujka, 2012

2005*   50m: 4.mj. Tina Rajčić 9.18 + 5.mj. Nika Mudrinić 9.57 + 7.mj. Anđela Pervan 9.96

2004*  60m: 2. mj. Lana Radić 9.76 + 4. mj. Lana Rusković 10.35 + 7.mj. Mia Ramić 10.62 + 15. mj. Marta Barišić 11.59                                                                                                                        Muški 60m: 5.mj. Matej Ivan Lubina 10.45 + 11. mj. Ivan Knezović 11.48

2003*  Ž 60m: 1.mj. Tea Vladušić 9.22 + 2.mj. Anja Ramić 9.40 + 3. mj. Dora Tomičić 9.78 + 29.mj. Ana Rajčić 11.45                                                                                                                            M 60m: 14. mj. Ante Bilić 11.18

2002* Ž 60m: 7. mj. Kate Rogošić 9.74 + 12. mj. Nikolina Bundara 10.04 + 14. mj. Lucija Bundara 10.31  Dalj: 3. mj. Karla Bešker 334 cm

2001* Ž 60m: 2.m. Nika  Ivanišević 9.19 + 5. mj. Filomena Prlac 9.41 + 11. mj. Angela Tarabarić 9.90                                                                                                                                                            M 60m: 1. Mj. Luka Borković 8.82

2003* Ž 100m: 1.mj. Tea Vladušić 15.43  + 2. mj. Anja Ramić 15.68  + 3.mj. Dora Tomičić 16.44  + 7. mj. Marija Šimičić 17.62  + 20.mj. Petra Bužančić 20.46                                                              M 100m: 8.mj. Ante Bilić 8.49

2002* Ž 100m: 2. mj. Karla Bešker 15.61 + 3.mj. Kate Rogošić 15.62 + 11. mj. Nikolina Bundara 17.02 + 13. mj. Lucija Bundara 17.23                                                                                                    M 100m: 3.mj. Ivan Škrapić 16.32  + 5.mj. Luka Škrapić 16-72 + Tino Huđen 18.99                           Dalj: 2.mj. Luka Škrapić 357  + 4.mj. Ivan Škrapić 338

2001* Ž 200m: 1.mj. Filomena Prlac 32.02 + 7. mj. Angela Tarabarić 35.07                                      M 100m: 1. mj. Luka Borković 30.94

ŠTAFETE:  2003* Ž 4x60: 2.mj. HAJDUK 40.30           2001* Ž 4x60: 3. mj. HAJDUK 39.01           2001* M 4x60: 3.mj. HAJDUK 40.95

*****

 

REZULTATI IKOLO LIMAĆI ZADAR 17.03 2012

2005 * 50m:  8. mj. Muzenjak Teo 9.84

2003 *  60m: 13.mj. Prvinić Ivan 10.49 + 20. mj. Milardović Stjepan 11.03 + 21. j. Gudelj Duje 11.03 + 23. mj. Bilić Ante 11.11 + 33. mj. Čosić Mario 12.63                       100m: 10.mj. Gudelj Duje  17.78 + 14.mj. Bilić Ante 18.44

2002*  60m: 20.mj. Drmić Petar 11.90                                                                           150m: 3.mj. Škrapić Ivan 24.54 + 6.mj. Škrapić Luka 25.88                                         dalj: 2.mj. Škrapić Luka 378cm  + 3.mj. Škrapić Ivan 373cm   

2001*   60m: 1.mj. Borković Luka 8.84                                                                           150m: 1.mj. Borković Luka 22.28                                                                                  4x60 ususret: 6.mj. Haj 42.24

2005*   50m: 5.mj. Akrap Lena 9.35 + 6. mj. Rajčić Tina 9.49 + 11.mj. Pervan Anela 10.00 + 16.mj. Milić Nikolina 10.40

2004*   60m: Radić Lana 9.65 + 15.mj. Cupić Marija 11.30 + 22. mj. Barišić Marta 11.80

2003*   60m: 1.mj. Vladušić Tea 9.18  + 2.mj. Ramić Anja 9.20 + 4.mj. Tomičić Dora 9.40 + 32. mj. Rajčić Ana 11.24 + 33. mj. Protić Chiara 11.24                                      100m: 1.mj. Vladušić Tea 15.20 + 2. mj. Ramić Anja 15.38 + 6. mj. Tomičić Dora 16.34 + 18. mj. Protić Chiara 18.72 + 28.mj. Buzančić Petra 21.20 + 30.mj. Raša Tijana 22.50

2002* 60m: 6. mj. Rogošić Kate 9.50 + 16. mj. Bundara Lucija 10.35                        150m: 2. mj. Rogošić Kate 23.55 + 3.mj. Bešker Karla 23.99 + 6.mj. Bundara Nikolina 25.93 + 7. mj. Bundara Lucija 26.10                                                                                 Dalj: 5. mj. Bešker Karla 3.61

2001*  60m: 3.mj. Ivanišević Nika 9.10  + 5. mj. Prlac Filomena 9.25  + 15. mj. Tarabarić Angela 9.72                                                                                                       150m: 1.mj. Prlac Filomena 22.52  + 2.mj. Ivanišević Nika 22.63  + 5. mj. Tarabarić Angela 24.21                                                                                                                     4x60: 2.mj. HAJ I  39.28    3.mj. HAJ II 39.77 

***

 

U nedjelju, 4. ožujka, 2012. na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u Vinkovcima naša ženska ekipa je pobjedila u kategoriji mlađe juniorke (95. i mlađe), na 2000m, sa 16. negativnih bodova, dok je ekipa Agrama bila druga (21) Dinama treće(24). U pojedinačnoj konkurenciji Vedrana Bulić (98) je uvjerljivo slavila sa 5,4 sek  prednosti ispred jake i poznate trkačice iz Dinama, Sandre Kočiz(96). O Vedrani će se još ćut,... Marina Bulić(95) je bila 5. držala je treće mjesto oko 1500m i onda je pustila pred sebe, jednu trkačicu Dinama i jednu Agrama, koje su  bile suviše uporne i napadne pa se nije tila s njima bakčat, rekla je u sebi "pametniji popušta", i lipo je lagano prošla ciljem, nije se baš ni umorila. Dea Gizdić (95) je do 800m bila 4. i onda je počela kalkulirat. "Ne mogu bit prva u ovoj konkurenciji, a ni druga, a ni treća, a 4. mjesto mi ništa ne donosi osim  što će me umorit, pokvarit mi frizuru (a šta će momci reć i ova publika njih oko 6-7 tisuća) nego ću ja izračunat koja bi trebala bit pa da mi momčadski osvojimo 1. mjesto" I tako Dea izračuna da kada bi bila 12. da bi mi bili momčadki prvi i pošto je ona ipak borac ona je osvojila 10. mjesto te pokazala da nije mačiji kašalj, nego pravi borac kada zatreba i koliko zatreba, a sa što manje umora. I tako smo na kraju postali ekipni prvaci Hrvatske u kategoriji ml. juniorke (1.Vedrana, 5. Marina, 10. Dea)

 **********

 

Rezultati 5. kola DAL održanog 19.11. 2011. u Makarskoj:

60m Ž 2004 i ml.

4. mj. Lana Rusković 10.53     8. mj. Mia Ramić 11.1    17.mj. tina Rajčić 11.96    22. mj. Tija Bošnjak 12.45   25. mj. Marta Barišić 12.45    28. mj. Marija Čupić 12.75   29. mj. Melani Kovačević 13.00

60m M 2004 i ml-

5. mj. Orlando Dunalov 11.19   7. mj. Matej Ivan Lubina 11.34  10.mj. Ivan Knezović 11.53

60m Ž 2003

1. mj. Anja Ramić 9.62  2. mj. Tea Vladušić 9.68    3. mj. Dora Tomičić 9.87    13. mj. Marija Šimičić 11.30     20.mj. Lara Sarić 11.63   23. mj Ana Rajčić 11.74   25. mj. Ivana Sablić 11.96    34. mj. Tijana Rađa 13.68   35. mj. Nikolina Tomaš 14.46                                                                        FINALE: 1. mj. Tea Vladušić   9.56  2. mj. Anja Ramić 9.65   3. mj. Dora Tomičić 9.84

 

60m M 2003

6. mj. Stjepan Milardović 10.85    7.mj. Duje Gudelj 10.97    9.mj. Ivan Prvinić 11.31  15.mj. Tomislav Maretić 11.80

60m Ž 2002

1. mj. Karla Bešker 9.34   2. mj. Kate Rogošić 9.63   4. mj. Sara Lalić 9.81     17. mj. Mia Vrdoljak 10.80      20.mj. Marija Mandalinić 10.96    22. mj. Lucija Bundara 11.02

Dalj Ž 2002

1. mj Karla Bešker 384cm

4x60m Ž 2002

1.mj. Hajduk I (Vladušić-Tomičić-Ramić-Bešker) 40.06                                                               3. 3.mj.   Hajduk II(Šimičić-Lalić-Bundara-Rogošić) 42.16

60m M 2002

2. mj. Ivan Škrapić 10.20   4. mj. Luka Škrapić 10.41    11. mj. Tino Huđan 11.75

Dalj M 2002

1. mj. Luka Škrapić 350cm    3. mj. Ivan Škrapić  341cm

4x60m M 2002

2. mj. Hajduk (Lubina-Škrapić-Gudelj-Škrapić)  42.62

60m Ž 2001

4.mj. Nika Ivanišević 9.28    5. mj. Bruna Rako 9.40    17. mj. Angela Tarabarić 10.54

60m M 2001

1. mj. Luka Borković 9.22

60m Ž 2000

2. mj. Lea Gabrilo 9.01

4x60m Ž 2000

1. mj Hajduk (Rako-Prelac-Ivanišević-Gabrilo) 37.92

60m M 2000

1. mj. Duje Topić 9.09

4x60m M 2000

1.mj. Hajduk (Tarabarić-Topić-Beljan-Borković)  39.01

100m Ž 2002

2. mj.  Kate Rogošić 15.90    9.mj Nikolina Bandara 17.46

100m Ž 2001

2.mj. Nika Ivanišević 15.56   3. mj. Bruna Rako 15.59   4. mj Filomena Prlac 15.66    7. mj. Angela Tarabarić  16.92

100m M 2001

1. mj. Luka Borković 14.87

200m Ž 2000

1. mj. Lea Gabrilo 30.56

200m M 2000

1. mj. Duje Topić 31.72    3.mj. Kristijan Tarabarić 31.72   4. mj. Leonardo Beljan 35.77

 

 

****

Naš 17. "Međunarodni Božični miting" je u kalendaru Atletske zveze Slovenije

****

Grahovac Gregor (2000) Prvak i rekorder Slovenije u četveroboju. Rezultati: 60m-8.71 / dalj- 4.51 / vortex

 

U subotu 2. travnja, 2011. naši atletičari natupili su u Makarskoj na 1. kolu DAL. Nastupalo godište 99 i stariji. Evo naših rezultata - elekrtnski mjereno:

98/99 godište.

Ženske

100m

4. mj Nika Jerković   14,17  

10. Nikolina Maglica  15,43

11. Ema Macut   15,84

300m

4. Brigita Vuco 51,24

5. Paula Ruščić 51,78

7. Nikolina Maglica 55,37

Muški:

100m

2. Ivan Stanojević  14,89

3. Dino-Davor Jelaska  15,13

4. Toni Puljiz   15,29

7. Duje Topić  15,46

10. Goran Štefok  15,59

11. Atino Franić   15,66

12. Nikola Balić  15,84

300m

2. Ivan Stanojević  48,73

3. Nikola Balić 50,24

5. Goran Štefok 51,86

6. Duje Topić 52,24

Skok u dalj

1. Filip Puljiz    3,90

6. Atino Franić    3,16

4x100m

1. Hajduk I   59,17

2. Hajduk II 1;00,93

96/97 godište

100m

7. Regjo Lara   14,21

9. Dina Banić  14,47

12. Katarina Vuco  14,68

24. Nada Šuljić   15,91

200m

3. Lara Regj   29,04

5. Katarina Vuco 30,41

6. Dina Banić  30,51

600m

1. Lara Ramić 2;01,45

4x100m

1. Hajduk  57,66

Muški 96/97

600m

2. Tomislav Maretić 1;35,50

4. Matej Mamić  1;48,55

 

94/95 godište

100m

2. Vedrana Bulić (rođ 98) 13,57

4. Lucija Stanojević  13,72

11. Lucija Maglica 15,22

200m

1. Vedarna Bulić  27,44

2. Lucija Stanojević  27,74

6. Lucija Maglica 30,73

1000m

1. Marina Bulić 3,16,05

2. Dea Gizdić 3;34,26

Muški

100m

3. Toni Grčić  12,20

8. Stipe Novokmet  12,76

200m

2. Toni Grčić 24,28

5. Stipe Novokmet 26,04

 

 

   

U nedjelju, 6. ožujka  Ekipnom Prvenstvu Hrvatske u krosu što je održano u zagrebačkom Maksimiru Vedrana Bulić je osvojila 1. mjesto, u kategoriji ml. kadetkinje na 800m sa rez 2;42.  Ostale naše ml. kadetkinje su se plasirale po slijedećem redoslijedu: 19.mjesto Karla Bliznac 3;07 -  28. mjesto Paula Ruščić 3;16 -  34. mjesto Petra Ruščić 3;23  -  47 mjesto Brigita Vuco 3;39. Ukupno ekipa Hajduka je osvojila 6. mjesto. Nastupilo je 15 ekipa i 71 ml. kadetkinja.

 

Na Prvenstvu Hrvatske u krosu održanom 27. studenog 2010. u Vrbovcu, Vedrana Bulić osvojila je 1. mjesto na 800m u kategoriji ml.kadetkinje, vodila je od početka do kraja. Leonarda Ravlić osvojila je 3. mjesto u kategoriji kadetkinje, unatoč velikom i dubikom blatu,vodila je do zadnjih 50m. Marina Bulić bila je 10. u kategoriji kadetkinje.

 

 

U subotu, 2. listopada 2010. u Mariboru-Slovenija, na Troboju kadetskih reprezentacija Slovenija-Mađarska-Hrvatska, u dresu reprezentacije Hrvatske nastupilo je dvoje naših atletičara:

Leonarda Ravlić je pobjedila na 2000m sa osobnim rekordom 6;28,18, što je ujedno i najbolji rezultat ove godine u Hrvatskoj.

Toni Grčić je osvojio 3. mjesto na 300m sa osobnim rekordom 37.11 što je ujedno i najbolji rezultat ove godine u Hrvatskoj za kadete.

*

U subotu, 2. listopada nastupili su naši mladi atletičari u Makarskoj u sklopu Dalmatinske lige i postigli slijedeće rezultate:

Djevojčice:

60m (2002. i mlađi)

1. mj. Anja Ramić 9.89      2.mj. Karla Bešker 9.99      6.mj. Nikolina Bundara 11.21  18.mj. Marija Šimičić 12.31   23. mj. Nina Šodan 12.88

4x60m (2001/2002)

1.mj. Hajduk I  40.03

60m (2001)

3.mj. Filomena Prlac 9.67   5.mj. Nika Ivanišević 9.80  14.mj. Katarina Burazin 1165

150m (2001)

2.mj. Filomena Prlac 24.12    3.mj. Nika Ivanišević 25.66

60m (2000)

2.mj.  Lea Gabrilo  9.80  17.mj. Mia Kačunić  11.90

150m (2000)

3. mj. Lea Gabrilo 24.18

60m (99)

4. mj. Brigita Vuco 9.45  5.mj. Karla Bliznac 9.55  10. mj. Paola Ruščić 9.95 12. mj. Nikolina Maglica 10.05   15. mj. Petra Ruščić 10.15

150m (99)

3.mj. Karla Bliznac 23.38     5.mj. Brigita Vuco 24.02          7.mj. Paola Ruščić  24.53  11.mj. Nikolina Maglica 25.74

4x60m (99/2000)

2.mj. Hajduk I   38.64      4.mj. Hajduk II  40.63

DJEČACI

60m (2002 i ml.)

6.mj. Ivan Škrapić  11.30    9. mj. Luka Škrapić 11.45

60m (2001)

1. mj. Luka Borković 9.52

150m (2001)

1.mj. Luka Borković 24.66

4x60m (2001/2002)

1. mj.  Hajduk I  40.03

60m (2000)

3. mj. Duje Topić 9.66     9.mj. Leonardo Beljan 10.40

150m (2000)

1. mj. Duje Topić 24.18    5.mj. Leonardo Beljan 25.52

60m (99)

1. mj. Atino Franić  9.27     3.mj. Goran Štefok 9.61

150m (99)

1. mj. Atino Franić 23.56   2.mj. Goran Štefok 23.79

4x60m (99/2000)

1.mj.  Hajduk I 37.84

*

 

U subotu 18. rujna 2010. u Čakovcu je održano

 Finale Kupa Hrvatske za kadete:

Leonarda Ravlić je osvojila 1. mjesto na 2000m- 6;38,93 što je njen osobni rekord i najbolje vrijeme u Hrvatskoj ove godine.

Toni Grčić je osvoji 1.mjesto na 300m-37,92 što je njegov osobni rekord.

Vedrana Bulić je zauzela 4. mjesto na 600m- 1;42,68 što je njen osobni rekord,i najbolji rezulta u Hrvatskoj za mlađe kadetkinje ove godine.  Marina Bulić je bila 7. na 2000m - 7;14,98 što je njen osobni rekord, Dea Gizdić je bila 9. na 300m- 45,32 što je također njen osobni rekord.

*

 

U četvrtak, 2. rujna 2010. na međunarodnom mitingu u Celju - Slovenija, Leonarda Ravlić je istrčala 800m za 2;13.82 što je njezin osobni rekord. U toj trci je bila najmlađa i osvojila je 7. mjesto.

*

 

 

*

U srijedu 18. kolovoza, 2010. naši atletičari su nastupili na međunarodnom mitingu "JERNEJEVO 2010" u Šentjerneju, Slovenija. Copot Frano je dobio pehar kao ukupno najbolji senior, osvojivši 1.mjesto na 400m- 50,59. Leonarda Ravlić je dobila pehar kao najbolja juniorka osvojivši 1.mj na 1500m- 4;42,57. Vedrana Bulić pobjedila je na 300m-44.00 u konkurenciji kadetkinja. Staza je našim atletičarima bila neobična, jer je krug bio 300m.

 

Na mitingu u Majanu-Udine (Italija), 31. srpnja 2010. Leonarda Ravlić, osvojila je 2. mjesto na 800m sa rezultatom 2;14,18. To je njezin drugi najbolji rezultat na 800m.

Na mitingu u Novom Mestu (Slo) 13. srpnja 2010.  Leonarda Ravlić osvojila je 3. mjesto na 1500m sa rezultatom 4;43,71, Copot Frano je bio ukupno 7. na 400m sa rezultatom 49,83.

 

*

Na Prvenstvu Hrvatske za ml. seniore, što je održano u sub i ned u Zagrebu, Frano Copot je osvojio 2. mjesto na 400m-49.75 SB i 5. mj. na 200m-22,90PB.

*

ODLIČNI REZULTATI LEONARDE RAVLIĆ!

 Na prvenstvu Hrvatske za juniorke održanom u Splitu 26. i 27. lipnja Leonarda je oborila dva osobna rekorda i osvojila dvije medalje. Na 1500m srebrena medalja i osobni 4;42,48, a na 800m brončana medalja i osobni 2;14,00. Potrebno je naglasiti da su konkurentice bile starije od Leonarde 3-5 godina.

*

Leonarda Ravlić dvostruka prvakinja Hrvatske

U Čakovcu 19. i 20. lipnja 2010. na Prvenstvu Hrvatske za kadetkinje, Leonarda je pobijedila u trci na 1500m sa osobnim rekordom 4;45,28. Vodila je od prvog metra pa sve do cilja. 800m je prošla za 2;22,43, što nitko nije mogao pratiti.

U trci na 600m išla je rezervirano i u finišu uvjerljivo pobjedila sa rezultatom 1;38,19.

Vedrana Bulić, na žalost, nije mogla putovati na ovo natjecanje zbog visoke temperature, a bila je odlično pripremljena i vrlo vjerojatno bi i ona bila dvostruka pobjednica. Bit će još trka.

*

Atletski miting "Dinamo 2010"

Frano Copot je zauzeo 11. mjesto na 400m sa rez 50.24 SB

Leonarda Ravlić je među seniorkam zauzela 6. mjesto na 600m sa službenim sobnim rekordom 1;37,64 što je najbolji rezultat sezone za kadetkinje, a osim toga, ove sezone ima najbolje rezultate u Hrvatskoj, u kategoriji kadetkinja, na 800m, 1000m, 1500m i 3000m!

*

 

FINALE NESTLE LIGE, ZAGREB

U finale se plasiralo 5 naših atletičara i evo rezultata:

1. mjesto na 300m - 43.55  i osobni rekord Vedrana Bulić (98)

2. mjesto na 600m - 1;39,22  Leonarda Ravlić (96)

3. mjesto na 300m -44,71 Marina Bulić (95)

4. mjesto na 600m - 1;55,06 Dorotea Beljan (97)

7. mjesto na 600m - 1;51,47 Marin Novokmet (97

 

U petak i subotu 5. i 6. lipnja,2009. u Splitu  održano je pojedinačno prvenstvo Hrvatske za limače.   Zlatne medalje osvojili su:                                                                                                                  Roko Burilo na 50m 7.57     Vedrana Bulić na 400m 65,81              štafeta 4x100m(M) 60,34 Cikojević,Stanojević,Radić, Burilo    štafeta 4x100m(Ž) 57,07 Macut, Jurko, Šabić, Bulić               Srebrene medalje osvojili su:                                                                                                                Dijana Jurko 50m 7,84      Vedrana Bulić  150m 21.70            Roko Burilo 150m 21,49                                                          štafeta 4x50m (Ž)  Sabljić, Jurko, Macut, Šabić                      Brončane medalje osvojili su:                                                                                               štafeta 4x50m (M) Franić, Vujević, Štefek, Radić                  Valentina Šabić u bacanju loptice 34,11

POJEDINAČNO PRVENSTVO DALMACIJE ZA KADETE I ML. KADETE, SPLIT 9.SVIBNJA 2009

REULTATI HAJDUKOVACA:

KADETI I KADETKINJE:

100prep:  2. mj. Toni Grčić 15.42

300m:    2. mj. Toni Grčić  39.91

800m: 3. mj. Josip Čeprnić  2;25,77

100m:  4. mj. Ana Bašić 13.67  12.Lucija Maglica 14.33

300m: 2. mj. Lucija Stanojević  44.16    5. Marina Bulić 46.11  7. Antonela Radanović 48.59

600m: 2. mj. Dea Gizdić  1;49,56  

1500m: 1. mj. Leonarda Ravlić 5;00,17

4X100m:  2.mj. HAJDUK 52.84 (Maglca,Stanojević, Bulić, Bašić)

ML.KADET I ML. KADETKINJE:

300m:  1. mj. Marin Novokmet 46.43

600m: 1. mj. Toma Maretić  1;44.01

60m:  8.mj. Vedrana Bulić 9.02     19. Domina Šušak 9.77

300m: 1. mj. Vedrana Bulić  47.58  6. Nada Šuljić 51.35   7. nikolina Čeprnić 51.81

600m: 2.mj. Lara Ramić 1;57.96         4. Dorotea Beljan  2;04.75 (spotakla se i ugruvala)

4x100m:  1.mj.  HAJDUK 56.92 (Šuljić, Vuco,Bulić, Buzov)

 

REZULTATI HAJDUKOVACA 2. KOLO DAL ML. I ST. KADETI, MAKARSKA, 26.04.2009

MLAĐI KADETI:

300m:  1. Toma Maretić 43.48    2. Marin Novokmet 46.67  9. Radman Ante 55.28

100m:  6. Bulić Vedrana  14.76  19. Čeprnić Nkolina 15.76  24. Šuljić Nada  16.10                        26. Šušak Domina 16.15

300m: 5. Ramić Lara  50.40     6. Vuco Katarina 50.57   10. Čeprnić Nikolna 52.26

STARIJI KADETI:

100m: 9. Toni Grčić 12.47

300m: 2. Toni Grčić  39.84

800m: 3. Novokmet Stipe 2;23,60    4. Čeprnić Josip  2;30,16

100m:  7. Bašić Ana 13.76 

300m:  2. Stanojević Lucija 43.70   9. Maglica Lucija  47.53  10. Radanović Antonela 48.35

800m.  1. Ravlić Leonarda (96) 2;17.00    3. Bulić Marina 2;40,60   4. Burilo Judita 2;53,70

 

REZULTATI HAJDUKOVACA 2. KOLO LIMAČI I LIMAČICE, SPLIT, 25.04.2009.

LIMAČI:

Rođ. 2001.  50m: 1. Bogetić Goran 8.0   2. Borković Luka  8.3

Rođ. 2000.   50m:  12. Beljan Leonardo 8.8   17. Tarabarić Kristijan 9.2  18. Matijaca Frane9.2        100m:  4. Beljan leonardo 17.2    8. Tarabarić Kristijan  18.3    10. Matijaca Frane  18.4

Rođ. 99.     50m:  1. Franić Atino 8.1    2. Cikojević Lovre 8.1     6. Štefek Goran 8.4                  100m:  1.Cikojević Lovre 15.4    2. Franić Atino 15.5     4. Štefek Goran 16.4

Rođ.  98.     50m:  1. Burilo Roko 7.2                                                                                               100m: 1. Burilo Roko  14.1     5. Stanojević Ivan 15.6    8. Škorić Ivan 16.8

LIMAČICE:

Rođ. 2002.   50m:  4. Bešker  Karla  9.3

Rođ. 2001.   50m:  3. Prlac Filomena 8.2    8. Ivanišević Nika 8.6   11. Rako Bruna 9.0

Rođ. 2000.  50m:   3. Jukić Anđela 8.0      4. Gabrilo Lea 8.1                                                        100m:  1. Jukić Anđela 15.7    2. Gabrilo Lea  15.8      4. Mudrinić Lucija 16.8  

Rođ.  99.      100m:  4. Vuco Brigita 16.1    8. Maglca Nikolna 17.2        13. Vuko Dora 17.9           15. Dević Tea  18.5

Rođ. 98.     50m:  1. Bulić Vedrana 7.5    4. Jerković Nika 7.7                                                       100m:  1. Bulić Vedrana 14.5   2. Jurko Diana 14.6   5. Sablić  Andrea 14.9                                      7. Jerković Nika  15.2      9. Macut Ema 15.8

 

REZULTATI HAJDUKOVACA. 1. KOLO ML.KADETI I KADETI, SPLIT,05.04.2009.   

Ml.KADETI (96 I ML.)                  

 60m: 6. Marin Novokmet 9.12

200m: 1. Marin Novokmet  30.09          8. Ante Radman 34.02

600m: 1. Toma Maretić  1;43,97

ML.KADETKINJE:   60m:  10. Vedrana Bulić 9.24                 22. Nikolina Čeprnić 9.22                      31. Domina Sušak 10.02              36. Nada Šuljić 10.16

200m: 1. Magdalena Buzov  29.81   6. Katarina Vuco 32.02    11. Nikolina Čeprnić 32.76               13. Nada Šuljić 33.69

600m:  1. Lara Ramić 1;55,59PB       3. Dorotea Beljan 2; 04,26

KADETI (94 I ML.)

60m:  6. Ilija Omrčen 8.22

200m:  5. Toni Grčić  25.76 PB  (bio bolestan)  8. Ilija Omrčen  26.39

600m:  6. Stipe Novokmet  1;40;80 PB        7. Josip Čeprnić  1; 51, 74

KADETKINJE:

60m: 3. Ana Bašić 8.51

200m:   10. Lucija Maglica  30.25        12. Antonela Radanović  30.88

600m:   1. Leonarda Ravlić  1;39,64PB     3. Marina Bulić 1;47.86 PB    6. Dea Gizdić 1;54,92 

 

 

                    I KOLO LIMAČI ZADAR,28.03. 2009.                                                       LIMAČI:

50m (2001 god)         1.Goran Bogetić 7.8       2. Luka  Borković 8.3

50m (99 god)             3. Lovre Cikojević 7.8

50m (98 god)            2. Roko Burilo 7.1

150m (2000)             4. Frane Matijaca 26.8     5. Leonardo Beljan 26.9                                    8. Kristijan Tarabarić 27.4

150m (99god)         1. Lovre cikojević 23,1    5. Goran Štefek 25.0       6. Atino Franić 25.0   7. Ante Čeko 25.6

150m (98)           1. Roko Burilo 21.6  3.Antonio Novokmet 23.3   8. Ivan Škorić 26.0

Štafeta 4x60m(2000)    1. Hajduk 40.56 (Matijaca, Borković, Beljan, Bogetić)

Štafeta 4x60m(ususret) (98) 1. Hajduk 38.03 (Štefek, Novokmet,Cilokjević, Burilo)

LIMAČICE:

50m (2002)    5. Karla Bešker 9.8

50m (2001)   1. Filomena Prlac 8.2   5. Nika Ivanišević 8.5    8.Bruna Rako 8.7                   26.Lara Deljusa 10.3

50m (2000)   1. Anđela Jukić  7.9        2. Lea Gabrilo 8.1

50m (99)    23. Dora Vuko  9.2

50m (98)      1. Vedrana Bulić  7.2      2. Valentina Šabić 7.3

150m (2000)  1. Anđela Jukić 23.7   2. Lea Gabrilo 24.2    5. Lucija Mudrinić 26.0                 7. Petra Kujunđić 28.8       9. Mia Krmek 31.4

150m (99) 3. Brigita Vuco 24.7      4. Marta Dujmović 25.7  12. Ana Bilanđić 27.8               13. Matea Kovačević 28.4        15. Mia soleša 28.8       16. Tea Dević 29.8

150m (98)  1. Vedrana Bulić 21.6       2.Nika Jerković 22.6      4.Dijana Jurko 22.9               6. Andrea Sablić 23.0         8. Ema Macut 24.0          13. Lucia Leslie   26.2                           14. Ivana Samarđić 28.2      15.Ema Tarabarić 30.7

Štafeta 4x60 ususret  (2000)   1. Hajduk I  39.88 ( Prlac, Mudrinić,Gabrilo, Jukić)               5. Hajduk II  44.28   (Rako, Ivanišević, Krmek, Kujundžić)

Štafeta 4x60 usustet (98)  1. Hajduk I 37.19 (Šabić,Jurko, Jerković,Bulić)                            6. Hajduk II 41.43  (Bilandžić, Kovačević, Dujmović, Vuco)

 

Na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u krosu koje je održano  u G.Stubici, u nedjelju, 30. studenoga 2008. iz našeg kluba nastupilo je  5 atletičara i atletičarki:  U Konkurenciji  lmači Marin Novomet je osvojio 2. mjesto, u konkurenciji ml. kadetkinje Leonarda Ravlić je osvojila 2. mjesto, a  Bulić Marina 3. mjesto,  u konkurenciji limačice Bulić Vedrana je osvojila 2.mjesto, a  Maretić Toma je bio 7. u kategoriji ml. kadeti.

FESTIVAL DJEČIJE ATLETIKE "V TROFEJ ZAGREB"                                                                       šRC Svetice 28. rujna 2008.

 DJEČACI:

150m i 99 i mlađi:  17.mj. Atino Franić 25,91

600m 95 i 96:  3. mj. Čeprnić Josip 1;43,46

600m  97 i 98:  1.mj Marin Novokmet 1;50,35

60m 97 i 98  4. mj. Burilo Roko 9.30             14. Novokmet Antonio 9.85                               20. Stanojević Ivan 10,17

Štafeta 4x100 muški - ženske  95 i 96                                                                                        2. mj HAJDUK    ( Stanojević,  Maretić,  Bulić,   Grčić)

Štafeta  4x100 muški - ženske 97 i 98                                                                                       5. mj.  HAJDUK (Burilo, Vuco, Novokmet, Jerković)

DJEVOJČICE:

150m 99 i ml.        1.mj. Brigita Vuco 23,47              15. mj. Jukić Anđela 25,17                   28. Gabrilo Lea 25,99   

600m  95 i 96:  4. mj Ravlić Leonarda 1;46,44  7. Gizdić Dea 1;52,44         drugo mjesto osvojila je  Čeliković Antonija 1;45,25 naša bivša i buduća atletičarka

600m 97 i 98   1. mj. Bulić Vedrana 1;55,90     4. mj. Beljan Dorotea 2;02,77

60m 95 i 96     12. mj. Hrgović Lucija 8,72       16. mj. Bulić Marina  8,78

60m  97 i 98 14. mj. Šuljić Nada 10,03          15. mj. Vuco Katarina 10.06                           28. mj. Jerković Nika 10,53

 

U nedjelju 21. rujna 2008. Čitluk  u organizaciji                      AK BROTNJO

60m ( Ž ) 2000.g.

 

60m (M ) 1998.g.

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

JOSIPA DRAGIČEVIĆ

2000

BROTNJO

9,48

1

JOŠKO KRIŠTIĆ

1998

DUBROVNIK

8,98

1

ANĐELA JUKIĆ

2000

HAJDUK

9,97

2

ROKO BURILO

1998

HAJDUK

9,08

2

LEA GABRILO

2000

HAJDUK

10,02

3

LUKA ČUTURIĆ

1998

SVETI ANTE

9,25

3

ANASTAZIJA GOLIJANIN

2000

LEOTAR

10,42

4

RONALDO ŠEGO

1998

BROTNJO

9,43

4

IVANA KRIŠTIĆ

2000

DUBROVNIK

10,52

5

ANTONIO NOVOKMET

1998

HAJDUK

9,52

5

ANĐELA GUDELJ

2000

LEOTAR

10,57

6

IVAN STANOJEVIĆ

1998

HAJDUK

9,83

6

ANĐELA KARAČIĆ

2000

DUBROVNIK

10,65

7

IVAN ŠKORIĆ

1998

HAJDUK

10,71

7

KRISTINA BODIROGA

2000

LEOTAR

11,34

8

IVO SAVINOVIĆ

1998

DUBROVNIK

11,09

8

ANAMARIJA PAPIĆ

2000

DUBROVNIK

 

11,59

9

100m ( Ž ) 1997.g.

JELENA ŠAKOTA

2000

BROTNJO

12,05

10

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

MAGDALENA OSTOJIĆ

2000

BROTNJO

12,06

11

NATAŠA GLIGOREVIĆ

1997

ZVORNIK

14,46

1

KARMEN KLOKOČ

2001

DUBROVNIK

12,38

12

ANAMARIJA BORAS

1997

SVETI MARKO

14,73

2

vis ( Ž ) 1993.g. i mlađi

 

IVA RADIŠIĆ

1997

BROTNJO

15,51

3

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

KATARINA VUCO

1997

HAJDUK

15,59

4

MARIJA TOMIĆ

1994

BROTNJO

156,00

1

DEJANA KUSIĆ

1997

LEOTAR

15,59

4

ANTONIJA RADIĆ

1994

SV. ANTE KNIN

153,00

2

KANITA BILIĆ

1997

ZENICA

15,74

6

MELIKA KASUMOVIĆ

1993

SLOBODA

153,00

3

NIKOLINA ČEPRNIĆ

1997

HAJDUK

15,75

7

NIKOLINA NEŠKOVIĆ

1993

ROGATICA

150,00

4

NADA SULJIĆ

1997

HAJDUK

15,88

8

TIJANA MIĆEVIĆ

1994

ROGATICA

145,00

5

JOSIPA BUKVIĆ

1997

DUBROVNIK

16,06

9

ANAMARIJA RAIČ

1994

MAKARSKA RIVIJERA

 

145,00

5

DRAGANA MARINKOVIĆ

1997

GLASINAC

16,08

10

ANA PERIŠIĆ

1994

ROGATICA

 

120,00

6

DORA GRLE

1997

MAKARSKA RIVIJERA

16,24

11

VANJA VUKOVIĆ

1996

VISOČNIK

110,00

7

DOMINA ŠUŠAK

1997

HAJDUK

16,88

12

MLADENA PETRUŠIĆ

1992

GLASINAC

160,00

VK

MARIJA KRAVIĆ

1997

VELEŽ

17,34

13

60m ( M ) 2000.g.

 

MARIJANA PRUSINA

1997

BROTNJO

18,39

14

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

IVANA VULIČEVIĆ

1997

DUBROVNIK

19,19

15

ALEKSA SAVIĆ

2000

ZVORNIK

 

9,83

1

100m ( M ) 1997.g.

MARKO FILIPOVIĆ

2000

BROTNJO

10,06

2

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

FRANE MATIJACA

2000

HAJDUK

11,59

3

MARIO LOBAŠ

1997

DUBROVNIK

14,53

1

FRANKO RAJČEVIĆ

2000

SVETI MARKO

11,68

4

LUKA COKLJAT

1997

DUBROVNIK

14,55

2

MAROJE HAUSVIČKA

2000

DUBROVNIK

13,38

5

SEDIN HEĆO

1997

ZENICA

15,43

3

60m ( Ž ) 1999.g.

 

BORIS KNEBL

1997

BRČKO

15,57

4

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

JOSIP SELAK

1997

BROTNJO

15,79

5

NIKOLINA AMBULIJA

1999

LEOTAR

9,55

1

LOVRE ČERINA

1997

HAJDUK

16,09

6

EMILIJA KUSIĆ

1999

LEOTAR

9,75

2

MARIN NOVOKMET

1997

HAJDUK

16,27

7

IVANA KARAČIĆ

1999

DUBROVNIK

9,83

3

FILIP ŠEKERIJA

1997

BROTNJO

16,61

8

KARLA VUČETIĆ

1999

DUBROVNIK

10,14

4

NIKOLA MILETIĆ

1997

BROTNJO

17,64

9

MARTA DUJMOVIĆ

1999

HAJDUK

10,36

5

ANDRIJA BARBARIĆ

1997

BROTNJO

17,71

10

DINA ČELIĆ

1999

SVETI MARKO

10,57

6

FILIP MILETIĆ

1997

BROTNJO

17,95

11

KARMEN VILOVIĆ

1999

HAJDUK

 

10,86

7

100m ( Ž ) 1996.g.

NIKOLINA MAGLICA

1999

HAJDUK

11,17

8

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

MATEA KOVAČEVIĆ

1999

HAJDUK

11,23

9

KARMEN PETKOVIĆ

1996

BROTNJO

14,09

1

ANTONELA PEHAR

1999

BROTNJO

11,61

10

LEONARDA LAVRIĆ

1996

HAJDUK

14,15

2

PETRA OSTOJIĆ

1999

BROTNJO

11,67

11

MILJANA DRAŠKOVIĆ

1996

VELEŽ

14,44

3

PETRA GRGIĆ

1999

BROTNJO

12,14

12

MELISA HASANBAŠIĆ

1996

SLOBODA

14,46

4

ANDREA SENTIĆ

1999

DUBROVNIK

13,66

KARLA DRILIĆ

1996

HAJDUK

14,61

5

60m (M ) 1999.g.

 

MAGDALENA BUZOV

1996

HAJDUK

14,96

6

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

SUZANA MINOV

1996

LEOTAR

15,54

7

ANTE DOKO

1999

BROTNJO

10,18

1

ISIDORA PETRUŠIĆ

1996

VISOČNIK

16,92

8

ATINO FRANIĆ

1999

HAJDUK

 

10,22

2

100m ( M ) 1996.g.

PETAR MANDIĆ

1999

ZVORNIK

10,47

3

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

OTON ROCA

1999

DUBROVNIK

10,57

4

TOMA MARETIĆ

1996

HAJDUK

13,81

1

DORIJAN MANDIĆ

1999

DUBROVNIK

10,71

5

ARMIN BOJČIĆ

1996

SARAJEVO

14,03

2

MARTIN ŠEGO

1999

BROTNJO

10,79

6

JOSIP SOLDO

1996

BROTNJO

14,49

3

ANTE ČEKO

1999

HAJDUK

10,96

7

FILIP DOBRINIĆ

1996

SVETI MARKO

14,55

4

ANTE BAŠKOVIĆ

1999

SVETI MARKO

12,31

8

MATEO GOJAK

1996

SVETI MARKO

14,63

5

dalj ( M ) 1995.g. i mlađi

 

LAZAR KISIN

1996

LEOTAR

14,73

6

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

DRAGAN BURIĆ

1996

BROTNJO

14,75

7

IVAN GAGRO

1995

BROTNJO

5,46

1

ALEN VULETIĆ

1996

SVETI MARKO

15,08

8

DARIO OSTOJIĆ

1995

BROTNJO

4,82

2

JOSIP OSTOJIĆ

1996

BROTNJO

15,39

9

IVAN IVANKOVIĆ

1995

ŠIROKI

 

4,63

3

100m ( Ž ) 1995.g.

DRAGAN BURIĆ

1996

BROTNJO

4,52

4

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

JOSIP SOLDO

1996

BROTNJO

4,45

5

AJLA ŽANKO

1995

SARAJEVO

13,16

1

LAZAR KISIN

1996

LEOTAR

4,00

6

ANITA KEŠKIĆ

1995

SVETI ANTE

13,89

2

FRANJO SELAK

1995

BROTNJO

3,97

7

SUZANA KOČIĆ

1995

BANJA LUKA

13,99

3

SRTAHINJA SAVIĆ

1995

GLASINAC

3,90

8

SRNA RAJAK

1995

GLASINAC

14,23

4

60m (Ž ) 1998.g.

 

LUCIJA HRGOVIĆ

1995

HAJDUK

14,36

5

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

ELMINA ČIVIĆ

1995

SLOBODA

14,56

6

VEDRANA BULIĆ

1998

HAJDUK

9,34

1

VANJA SPAJIĆ

1995

LEOTAR

14,61

7

VALENTINA ŠABIĆ

1998

HAJDUK

9,48

2

ELMINA ŠEHIĆ

1995

ZENICA

14,84

8

NIKA JERKOVIĆ

1998

HAJDUK

9,72

3

SANJA BOŠKOVIĆ

1995

LEOTAR

14,94

9

ANĐELA BURIĆ

1998

BROTNJO

9,93

4

KLAUDIJA PLANINIĆ

1995

BROTNJO

15,30

MARIJA IVANKOVIĆ

1998

BROTNJO

 

10,03

5

100m ( M ) 1995.g.

LUCIJA JOSIPOVIĆ

1998

SVETI MARKO

10,14

6

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

MIHAELA PRUSINA

1998

BROTNJO

10,51

7

IVAN GAGRO

1995

BROTNJO

13,05

1

EMA MACUT

1998

HAJDUK

10,54

8

DARIO OSTOJIĆ

1995

BROTNJO

14,01

2

DRAGANA BODIROGA

1998

LEOTAR

10,55

9

HAMZA KESEROVIĆ

1995

KRAJIŠNIK

15,07

3

GABRIJELA SOLDO

1998

BROTNJO

11,08

10

IVO KOSIR

1995

ŠIROKI

16,01

4

ANTE ZOVKO

1995

ŠIROKI

17,01

5

FRANJO SELAK

1995

BROTNJO

17,06

6

100m ( Ž ) 1994.g.

 

200m ( M ) 1999. i 2000.g. i mlađi

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

ANA BAŠIĆ

1994

HAJDUK

13,01

1

ATINO FRANJIĆ

1999

HAJDUK

35,24

1

LUKRECIJA DRAGIĆ

1994

DUBROVNIK

13,11

2

MARKO FILIPOVIĆ

1999

BROTNJO

35,73

2

RUŽICA STOJIĆ

1994

BROTNJO

13,44

3

PETAR MANDIĆ

1999

ZVORNIK

36,37

3

ENA JURIĆ

1994

BROTNJO

13,68

4

ANTE DOKO

1999

BROTNJO

37,60

4

ANTONIJA MARTINOVIĆ

1994

ŠIROKI

13,76

5

FRANE MATIJACA

2000

HAJDUK

ADELA ČOMOR

1994

SARAJEVO

13,98

6

ANTE DOKO

1999

BROTNJO

TIJANA MIĆEVIĆ

1994

ROGATICA

14,01

7

MARKO FILIPOVIĆ

2000

BROTNJO

ADRIANA KARAČIĆ

1994

DUBROVNIK

 

14,13

8

300m ( Ž ) 1997. i 1998.g.

ALENKA SARIĆ

1994

DUBROVNIK

14,81

9

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

SLAĐANA BAPČIĆ

1994

BRČKO

15,04

10

NATAŠA GLIGOREVIĆ

1997

ZVORNIK

50,36

1

MARTINA ZOVKO

1994

BROTNJO

15,06

11

DOROTEA BELJAN

1997

HAJDUK

52,87

2

NATAŠA PONJEVIĆ

1994

BRČKO

15,31

12

ANĐELA KOVAČEVIĆ

1997

HAJDUK

52,95

3

ANJA VESELINOVIĆ

1994

ROGATICA

15,33

13

JOVANA KLJEŠTAN

1997

ZVORNIK

TEODORA MIRIĆ

1994

BRČKO

15,53

14

KANITA BILIĆ

1997

ZENICA

IVANA MANDIĆ

1994

ŠIROKI

15,60

15

MERIMA PAJAZETOVIĆ

1997

KRAJIŠNIK V.KL.

MAJA KAJIŠ

1994

BRČKO

17,71

16

MARINA ANĐELIĆ

1998

LEOTAR

100m ( M ) 1994.g.

 

DRAGANA BODIROGA

1998

LEOTAR

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

DEJANA KUŠIĆ

1997

LEOTAR

IVO PRUSINA

1994

BROTNJO

12,59

1

VEDRANA BULIĆ

1998

HAJDUK

IVAN LOVRENOVIĆ

1994

SVETI ANTE

12,60

2

ANĐELA KOVAČEVIĆ

1997

HAJDUK

TOMISLAV SUŠAC

1994

BROTNJO

13,26

3

MARIJA KRAVIĆ

1997

AK VELEŽ

SAŠA ZIROJEVIĆ

1994

VELEŽ

13,32

4

ANĐELA CVIJETIĆ

1998

AK VELEŽ

MILIVOJ KOSORIĆ

1994

VISOČNIK

13,40

5

MARIJA IVANKOVIĆ

1998

BROTNJO

SRĐAN SOLDO

1994

VELEŽ

13,46

6

IVA RADIŠIĆ

1997

BROTNJO

SRĐAN KAĆANSKI

1994

VISOČNIK

13,49

7

GABRIJELA SOLDO

1998

BROTNJO

TIN KUCALO

1994

DUBROVNIK

13,58

8

MARIJANA PRUSINA

1997

BROTNJO

ZORAN BOROVČANIN

1994

GLASINAC

13,62

9

MIHAELA PRUSINA

1998

BROTNJO

DARKO ZARIĆ

1994

ZVORNIK

 

13,68

10

300m (M) 1997. i 1998.g.

SLAĐAN ŠIMIĆ

1994

VISOČNIK

13,77

11

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

ALEKSA VUKOVIĆ

1994

AK VISOČNIK

14,58

12

MARIN NOVOKMET

1997

HAJDUK

49,95

1

ARNEL SOFTIĆ

1994

SLOBODA

16,16

13

SEDIN HEĆO

1997

ZENICA

55,49

2

dalj ( Ž ) 1995.g. i mlađi

 

JOSIP SELAK

1997

BROTNJO

55,98

3

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

PETAR MANDIĆ

1999

ZVORNIK

ANITA KEŠKIĆ

1995

SV. ANTE KNIN

4,80

1

ALIS GRAHOVIĆ

1997

KRAJIŠNIK V.KL.

MELISA HASANBAŠIĆ

1996

SLOBODA

4,60

2

NIKOLA KLJEŠTAN

1998

ZVORNIK

SARA PAVLOVIĆ

1995

LEOTAR

4,56

3

ANTE RADMAN

1997

HAJDUK

SRNA RAJAK

1995

GLASINAC

4,36

4

BORIS KNEBL

1997

BRČKO

NIKOLINA TUKA

1995

SV. ANTE KNIN

4,08

5

FILIP ŠEKERIJA

1997

BROTNJO

SANJA BOŠKOVIĆ

1995

LEOTAR

4,04

6

NIKOLA MILETIĆ

1997

BROTNJO

SELMA KAJDIĆ

1996

KRAJIŠNIK V. KL.

3,95

7

FILIP MILETIĆ

1997

BROTNJO

KARMEN PETKOVIĆ

1996

BROTNJO

 

3,90

8

100pr ( Ž ) 1994.g. i mlađi

AMINA ČAJIĆ

1995

SLOBODA

3,86

9

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

DRAGANA MARINKOVIĆ

1997

GLASINAC

3,78

10

ENA JURIĆ

1994

BROTNJO

16,10

1

JOSIPA DRAGIČEVIĆ

2000

BROTNJO

 

3,48

11

ANAMARIJA RAIČ

1994

MAKARSKA RIVIJERA

16,64

2

100m ( Ž ) 1993.g.

 

EMA JURIĆ

1994

BROTNJO

17,42

3

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

MARIJA TOMIĆ

1994

BROTNJO

18,01

4

ANĐELA KOVAČEVIĆ

1993

BROTNJO

13,22

1

SRNA RAJAK

1995

GLASINAC

19,12

5

MARIJA SOLDO

1993

BROTNJO

13,31

2

ERMINA ŠEHIĆ

1994

ZENICA

17,17

6

MARIJANA EREŠ

1993

BROTNJO

13,34

3

DRAGANA MARINKOVIĆ

1997

GLASINAC

22,67

7

MONIKA SAVIĆ

1993

BANJALUKA

 

13,82

4

dalj ( Ž ) 1993.g. i mlađi

MILENA ĆOROVIĆ

1993

LEPTAR

14,06

5

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

NIKOLINA KOPRIVICA

1993

LEOTAR

14,52

6

ANTONIJA RADIĆ

1994

SV. ANTE KNIN

5,21

1

100m ( M ) 1993.g.

 

MARIJANA EREŠ

1993

BROTNJO

5,03

2

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

ANĐELA KOVAČEVIĆ

1993

BROTNJO

4,91

3

MARKO SMILJANIĆ

1993

BANJALUKA

11,46

1

MELIKA KASUMOVIĆ

1993

SLOBODA

4,85

4

ALEN DELAČ

1993

KRAJIŠNIK

11,77

2

MONIKA SAVIĆ

1993

BANJALUKA

4,59

5

JASMIN ČAVALIĆ

1993

SLOBODA

12,80

3

MARIJA SESAR

1994

ŠIROKI

4,08

6

IVAN POLIĆ

1993

SVETI MARKO

13,83

4

IVANA MANDIĆ

1994

AK ŠIROKI

3,68

7

200m ( Ž ) 1999. i 2000.g. i mlađi

 

100pr ( M ) 1994.g. i mlađi

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

EMILIJA KUŠIĆ

1999

LEOTAR

33,78

1

IVAN GAGRO

1995

BROTNJO

15,65

1

JOSIPA DRAGIČEVIĆ

2000

BROTNJO

34,37

2

TOMISLAV SUŠAC

1994

BROTNJO

16,15

2

BRIGITA VUCO

2000

HAJDUK

35,48

3

DARKO ZARIĆ

1994

ZVORNIK

17,58

3

ANĐELA JUKIĆ

2000

HAJDUK

35,71

4

ZORAN BOROVČANIN

1994

GLASINAC

18,26

4

ANĐELA GUDELJ

2000

LEOTAR

 

300m ( Ž ) 1995.g. i mlađi

KRISTINA BODIROGA

2000

LEOTAR

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

NIKOLINA AMBULIJA

1999

LEOTAR

AJLA DZANKO

1995

SARAJEVO

45,19

1

BRIGITA VUCO

2000

HAJDUK

SUZANA KOČIĆ

1995

BANJALUKA

46,72

2

ANĐELA JUKIĆ

2000

HAJDUK

MARINA BULIĆ

1995

HAJDUK

47,70

3

JOSIPA DRAGIČEVIĆ

2000

BROTNJO

MILJANA DRAŠKOVIĆ

1996

VELEŽ

48,28

4

PETRA OSTOJIĆ

1999

BROTNJO

AMINA ČIVIĆ

1996

SLOBODA

48,57

5

ANTONELA PEHAR

1999

BROTNJO

LUCIJA MAGLICA

1996

HAJDUK

48,81

6

JELENA ŠAKOTA

2000

BROTNJO

JOVANA JEVTIĆ

1995

ZVORNIK

49,88

7

PETRA GRGIĆ

1999

BROTNJO

MAGDALENA OSTOJIĆ

2000

BROTNJO

ANĐELA KORDIĆ

1999

BROTNJO

300m ( M ) 1995.g. i mlađi

 

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

prva grupa

 

DARIO OSTOJIĆ

1995

BROTNJO

45,54

1

TOMA MARETIĆ

1996

HAJDUK

46,02

2

ARMIN BOJČIĆ

1996

SARAJEVO

50,31

3

DRAGAN BURIĆ

1996

BROTNJO

TOMA MARETIĆ

1996

HAJDUK

BOJAN RADULOVIĆ

1996

VISOČNIK

RADOMIR VASKOVIĆ

1996

VISOČNIK

JOSIP SOLDO

1996

BROTNJO

HAMZA KESEROVIĆ

1995

KRAJIŠNIK V.KL.

SLAVKO JOSIPOVIĆ

1995

SVETI MARKO

300m ( Ž ) 1993.g. i mlađi

 

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

DZEVADA HASANBEGOVIĆ

1993

SLOBODA

44,33

1

RUŽICA STOJIĆ

1994

BROTNJO

44,73

2

ANTONIJA MARTINOVIĆ

1994

ŠIROKI

45,26

3

MARIJA SOLDO

1993

BROTNJO

45,51

4

ARMELA ŠILJEGOVIĆ

1994

SLOBODA

46,66

5

MIRNESA ŠTITKOVAC

1993

SARAJEVO

46,92

6

ČOMOR ADELA

1994

SARAJEVO

48,11

7

KETI OŽAKOVIĆ

1994

HAJDUK

48,15

8

JUDITA BURILO

1994

HAJDUK

48,83

9

SLAĐANA BAPČIĆ

1994

BRČKO

52,02

10

MARIJA SESAR

1994

AK ŠIROKI

57,52

11

600m (Ž) 1995.g. i mlađi

 

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

MILKA RADULOVIĆ

1995

AK VISOČNIK

ĐURĐINA MIHAJLOVIĆ

1995

AK ZVORNIK

JOVANA JEVTIĆ

1995

AK ZVORNIK

LEONARDA RAVLIĆ

1996

AK HAJDUK

DEA GIZDIĆ

1995

AK HAJDUK

NIKOLINA ZIROJEVIĆ

1995

AK VELEŽ

ORJANA KORDIĆ

1996

AK BROTNJO

KLAUDIJA PLANINIĆ

1995

AK BROTNJO

BOJANA STANIŠIĆ

1996

AK SLAVIJA

dalj ( M ) 1993.g. i mlađi

 

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

ALEN DELAČ

1993

KRAJIŠNIK V. KL.

6,06

1

IVAN LOVRENOVIĆ

1994

SV.ANTE KNIN

5,63

2

MARKO SMILJANIĆ

1993

BANJALUKA

5,48

3

KRSTO PAJIĆ

1994

GLASINAC

5,09

4

MARIJAN PEHAR

1994

BROTNJO

4,64

5

JASMIN ČAVALIĆ

1993

SLOBODA

4,45

6

MARIO BLAŽEVIĆ

1991

SVETI ANTE

6,11

VK

ENIO VUJIĆ

1990

SVETI ANTE

5,04

VK

600m (M) 1995.g. i mlađi

 

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

NEMANJA PAJIĆ

1996

AK VISOČNIK

JOSIP ČEPRNIĆ

1995

AK HAJDUK

DARIO OSTOJIĆ

1995

AK BROTNJO

NIKOLA MARIĆ

1995

AK BRČKO

JOSIP OSTOJIĆ

1996

AK BROTNJO

JOSIP SOLDO

1996

AK BROTNJO

IVAN LJUBIĆ

1996

AK ŠIROKI

MARTIN SPAJIĆ

1995

AK ŠIROKI

800m (Ž) 1993.g. i mlađi

 

Ime i Prezime

God.

Klub

Rez.

Pl.

INDIRA ĐULOVIĆ

1993

SLOBODA

2:28,39

1

MIRNESA ŠTITKOVAC

1993

SARAJEVO

2:33,94

2

ANAMARIJA KOŽUL

1993

ŠIROKI

2:35,43

3

MARIJA PAVIČIĆ

1993

BROTNJO

2:38,59

4

POLEKSIJA LOJPUR

1993

VELEŽ

2:43,84

5

4 x 100m ( M ) 1995.g. i mlađi

 

Klub

God.

Mjesto

Rez.

Pl.

AK BROTNJO

ČITLUK

AK HAJDUK

SPLIT

AK ZVORNIK

ZVORNIK

AK VISOČNIK

HAN PJESAK

4 x 100m ( Ž ) 1993.g. i mlađi

Klub

God.

Mjesto

Rez.

Pl.

AK ZVORNIK

ZVORNIK

AK LEOTAR

TREBINJE

AK HAJDUK 2

SPLIT

AK SLOBODA 2

TUZLA

AK BROTNJO

ČITLUK

AK SLOBODA

TUZLA

AK HAJDUK

SPLIT

AK BRČKO

BRČKO

 14. rujna 2008. u Yihlavy (Češka) Goran Akrap je osvojio 2. mjesto na 800m - 1; 53,25 po vrlo hladnom vremenu.

Na Finalu Hrvatskog Kupa za kadete, održano u subotu, 13. rujna 2008 u organizaciji ASK Split, uspješno je nastupilo 4. naših atletičara. Zajedničko im je da su svi izgubili od samo jednog atletičara svojeg godišta.  Toni Grčić (95) je išao vrlo vrijedan osobni rekord na 300m- 39. 78,                Leonarda Ravlić (96) je također išla vrijedan osobni rezultat na 600m - 1;43,10  od nje je bila bolja jedino naša bivša i buduća atletičarka Antonija Čeliković (96) 1;42,32                            Lucija Stanojević (95) je išla 300m- 45,25                                    a  Stipe Novokmet (94) je išao osobni rekord na 300pr - 49,54

 

2.rujna 2008.

Finalisti Kupa 2008. za kadete i kadetkinje  iz našeg kluba su:  Toni Grčić  300m 43.08        Stipe Novokmet  300prep 49.59    Lucija Stanojević 300m 45.51  i Leonarda Ravlić 600m 1;43,27

Na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za seniore održanom u Rijeci 1. i 2. kolovoza 2008

Frane Copot osvojio je odlično 2. mjesto na 400m sa rezultatom 49.89, a s obzirom na lošu 6. stazu mogao je rezultat biti i bolji. Na 200m išao je 23.34 što mu je prvi i jedini elektronski rezultat u dosadašnjoj karijeri, i na kraju bio 8.

Goran Akrap bio je 2. na 800m sa rez 1;52,71 i 4. na 400m sa rez 50.33 što je ispod njegovih mogučnosti iskazanih na treningu. Taktika u obe trke je bila loša, čak štaviše pacerska.

Marijana Vukušić istrčala je 100m u PF za 12.94 i 13.03 u B finalu, što su njezini najgori rezultati u ovoj sezoni, a opet bolji od osobnog do ove sezone.

 

Na  Pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske za juniore  održanom 26 i 27 srpnja u Varaždinu:

 Frane Copot je osvojio 2. mjesto na 400m sa rez 50.10. Odličan rezultat s obzirom da nije trenirao mjesec dana zbog prijemnog na fakultet i jače viroze sa povišenom temperaturom. U nadolazećem periodu očekujemo odlične rezultate. Marijana Vukušić je na 100m bila 4. sa rezultatom 12.89, a u polufinalu je išla 12.86. Nju također moramo opravdati jer desetak dana nije trenirala zbog prijemnog na Kineziološkom fakultetu i zbog lakše ozlijede koju je zaradila na plivanju.

Na pojedinačnom prvenstvu za ml. seniore  takođrr održanom u Varaždinu 26 i 27 srpnja:

Goran Akrap je osvojio 1. mjesto na 800m sa rezultatom 1;52,94 što je istrčao uz vrlo jake prolaze. Osvojio je 3. mjesto na 400m sa osobnim rekordom 49.66.

 

Na međunarodnom mitingu u Varaždinu u srijedu, 16.srpnja 2008. Goran Akrap je istrčao osobni rekord na 800m - 1;50.41 i osvojio 2. mjesto.

Na prvenstvu Hrvatske za kadete,  ml.kadete i limače, održanom u Čakovcu 5 i 6 srpnja 2008. naši atletičari osvojili su 5 zlatnih medalja, 1 srebrenu i 5 brončanih.

 Momčad Hajduka je ukupno osvojila 5. mjesto a nastupilo je 440 takmičara u 34 momčadi.

U kategoriji limačica dvostruka prvakinja Hrvatske postala je 

VEDRANA BULIĆ  na disciplinama 150m - 22.47 i 400m - 71.71

MARIN NOVOKMET  na  400m - 66.58      isto u kat limači

TONI GRČIĆ   na 150m - 19.66   u kat ml. kadeti

ŠTAFETA 4X100m - 53.55 u sastavu MAGLICA, STANOJEVIĆ, BULIĆ, HRGOVIĆ u kat ml. kadetkinje

II MJESTO I SREBRENU MEDALJU U KATEGORIJI LIMAČICE OSVOJILA JE  ŠTAFETA  4X100m - 61.63 u sastavu: Šuljić,Vuco, Čeprnić,Jerković

III MJESTA I BRONČANE MEDALJE OSVOJILI SU:

U KAT LIMAČICE ŠTAFETA 4X50m - 30.81  u sastavu:                                     ŠULJIĆ, VUCO, ČEPRNIĆ, JERKOVIĆ

U KAT LIMAČICE  400m - 73.68  LARA RAMIĆ

U KAT LIMAČI     150m - 22.34   MARIN NOVOKMET

U KAT ML. KADETI   600m - 1;42.67   JOSIP ČEPRNIĆ

U KAT ML. KADETKINJE  600m - 1;45.16 LEONARDA RAVLIĆ

JOŠ BI DODALI DA JE 2. MJESTO U KAT 600M -1;44.80 OSVOJILA NAŠA  BIVŠA I BUDUĆA ČLANICA ANTONIJA ČELIKOVIĆ

Rezultati ostalih atletičara Hajduka:

LIMAČI:                                                                                                                      5. mj. Roko Burilo 50m -7.87

LIMAČICE:                                                                                                                         8. mj. Nikolina Čeprnić 50m - 8.18              4.mj. Nika Jerković 150m - 23.60  8. mj. Katarina Vuco  150m - 24.17            11. mj. Lara ramić  150m - 24.68  12.mj. Anđela Kovačević 150m - 24.74      4.mj.  400m -74.34

Ml.KA10. mj Toma Maretić  - 65.94                5. mj. 600m - 1;46.01DETI:                                                                                                              4. mj Toni Grčić 400m - 59.28                   5. Josip Čeprnić 400m -64.68      

ML. KADETKINJE:                                                                                                  Lucija Hrgović  50m - 7.58                14.mj. 150m 21.56                             Marina Bulić  50m - 7.67                    16. mj. 150m - 21.81                         Lucija Maglca 5om - 7.70                  18. mj. 150m - 21.87                       Marina Luetić 50m - 7.91                   26. mj. 150m - 22.51                              7. mj. Lucija Stanojević 400m - 64.42        10. mj  150m - 21.28                    9. Leonarda ravlić 400m - 65.26   12. Dea Gizdić 400m - 66.73                       14.Anamaria Ruščić 400m - 68.55    10. mj.   600m - ;55.21                          4. mj. 4x50m - 28.18  (Maglica, Stanojević, Bulić, Hrgović)

KADETKINJE:                                                                                                       18. mj. Kathy Ožaković 300m - 45.44     13. mj. 300pr - 55.17                         22. Judita Burilo 300m - 46.89      100mPF - 14.96                                         27. mj. Lucija Oršulić   300m - 48.00                                                                 28. Antonela Radanović 49.51       100m PF - 15.14                                        12. mj.  4x100m - 56.34 (Oršolić, Burilo, Ožaković, Radanović)                     8. mj. 4x300 - 3;o8,63 (Radanović, Burilo, Oršolić, Ožaković)

KADETI:   20.mj Stipe Novokmet 1000m - 3;25.19    5. mj. 300pr - 52.40

 U subotu, 5.srpnja  na atletskom mitingu KRKA 2008  u Novom Mestu  GORAN AKRAP  je pobjedio na 800m sa rez 1;51,79

 

Na Kupu Hrvatske za juniore u Osijeku, 31.SVIBNJA 2008.  FRANE COPOT  je na 400m osvojio 2. mjesto sa rezultatom 49.73, MARIJANA VUKUŠIĆ je bila 4. na 100m sa osobnim rekordom 12.72, dok je MIJIĆ MARIN išao 400m 53,40.

FRANE COPOT JE POZVAN U JUNIORSKU REPREZENTACIJU NA 400M 10 LIPNJA U MAĐARSKOJ

Na finalu školske Nestle atletske lige, održanom u Zagrebu u utorak, 20.svibnja 2008. naši atletičari su postigli slijedeće plasmane:  Toni Grčić 1. mj na 300m - 41.91, Lucija Stanojević 3. mj. na 300m, Leonarda Ravlić 3. mj. na 600m i Tomislav Maretić 4. mj.  na 600m.                                 Čim dobijemo službene rezultate upisati ćemo ih 

Na međunarodnom mitingu u četvrtak 15.svibnja 2008. "Split 2008"  Frane Copot je osvojio 2. mjesto na 400m - 49.56 što je njegov osobni rekord i najbolji juniorski rezultat u Hrvatskoj od 2006.  Goran Akrap je osvojio 3. mjesto na 800m - 1;52,3 , a Marijana Vukušić je 100m istrčala za 12.82 što je njezin osobni rekord mjeren elektronikom.

 

U Puli 6. svibnja 2008.na Srednješkolskom Državnom Prvenstvu u atletici na 400m pobjedio je Frane Copot sa rezultatom 49.68 što je njegov osobni rekord mjeren elektronikom.

1.maja 2008. na prvenstvu Hrvatske u planinskom trčanju u  svojoj kategoriji postao je Prvak Hrvatske Ivan Akrap.

Službena informacija sa kvalifikacija za  Finale Nestle atletske lige, što će se održati 20.svibnja 2008. u Zagrebu. Iz našeg kluba plasirali su se slijedeći atletičari-ke:  300m Grčić Toni (42.18), 600m Maretić Toma (1;45.3),   300m Stanojević Lucija (44.34), 600m Ravlić Leonarda(1;47.6) ž

Rezultati III kola Dalmatinske lige, Makarske 26.04.2008 LIMAČI:

50m (2001)Ž

1. Prlac Filomena HAJ 8.95       2. Rako Bruna HAJ 9.28

50m (2001) M

1. Bogetić Goran HAJ 8.50      2. Borković Luka HAJ 9.11

60m (99-00) Ž

1.Karačić Ivana DUB 9.21    2. Gabrilo Lea HAJ 9.41   3. Jukić Anđela HAJ 9.51

Vuco Brigita HAJ  9.79     Marta Dujmović HAJ 10.79   Mudrinić Lucija HAJ 10.80                       Petra Kujunđić HAJ  11.67  Mila Krmek HAJ 11.78    

60m (99-00) M

1. Urlić Frane MRM 9.22        6. Franić Antonio HAJ 9.82      Čeko Ante HAJ  10.73                   Jerković Marcel HAJ 10.74      nastavak slijedi     

60m(97-98)Ž

1.Sladaković Iris ASK 8.96

60m (97-98)M

1. Burilo Roko HAJ  8.00             Mandarić Marko HAJ 9.41

100m (99-00) Ž

1. Jukić Anđela HAJ 15.47        3. Gabrilo Lea HAJ 15.72         Vuco Brigita HAJ 15.93               Vilović Karmen HAJ 16.59     Dujmović Marta HAJ  16.78      Ruščić Petra HAJ 18.50             Bilandžić Ana HAJ 18.40  

100m (99-00) M

1. Urlić Fane MRM 16.04           Ninčević Marin HAJ 16.81    Franić Atino HAJ 17.00                   Krivić Antonio HAJ 18.14 

150m (97-98) Ž

1. Babić Ivana AŠK ZD 21.63     2. Bulić Vedrana HAJ 22.54     Čeprnić Nikolina HAJ 24.41        Šuljić Nada HAJ 24.44   Macut Ema HAJ 25.37   Perić Ivana HAJ 29.16     Svalina Karmen HAJ 30.92

150m (97-98) M

1. Burilo Roko HAJ 21.47      2.  Novokmet Marin HAJ 21.76      Selak Josip HAJ 24.52             Škorić Ivan HAJ 25.76       Leskur Ante HAJ 26.53

300m (97-98) Ž

1. Bulić Vedrana HAJ 48.57       2. Kovačević Anđela HAJ 50.79  3. Ramić Lara HAJ 51.36               4. Vuco Katarina  HAJ 52.62       5. Beljan Dorotea HAJ 52.72

300m (97-98)

 

ML. KADETKINJE:                                                                                                  Lucija Hrgović  50m - 7.58                14.mj. 150m 21.56                             Marina Bulić  50m - 7.67                    16. mj. 150m - 21.81                         Lucija Maglca 5om - 7.70                  18. mj. 150m - 21.87                       Marina Luetić 50m - 7.91                   26. mj. 150m - 22.51                              7. mj. Lucija Stanojević 400m - 64.42        10. mj  150m - 21.28                    9. Leonarda ravlić 400m - 65.26   12. Dea Gizdić 400m - 66.73                       14.Anamaria Ruščić 400m - 68.55    10. mj.   600m - ;55.21                          4. mj. 4x50m - 28.18  (Maglica, Stanojević, Bulić, Hrgović)

KADETKINJE:                                                                                                       18. mj. Kathy Ožaković 300m - 45.44     13. mj. 300pr - 55.17                         22. Judita Burilo 300m - 46.89      100mPF - 14.96                                         27. mj. Lucija Oršulić   300m - 48.00                                                                 28. Antonela Radanović 49.51       100m PF - 15.14                                        12. mj.  4x100m - 56.34 (Oršolić, Burilo, Ožaković, Radanović)                     8. mj. 4x300 - 3;o8,63 (Radanović, Burilo, Oršolić, Ožaković)

KADETI:   20.mj Stipe Novokmet 1000m - 3;25.19    5. mj. 300pr - 52.40

 U subotu, 5.srpnja  na atletskom mitingu KRKA 2008  u Novom Mestu  GORAN AKRAP  je pobjedio na 800m sa rez 1;51,79

 

Na Kupu Hrvatske za juniore u Osijeku, 31.SVIBNJA 2008.  FRANE COPOT  je na 400m osvojio 2. mjesto sa rezultatom 49.73, MARIJANA VUKUŠIĆ je bila 4. na 100m sa osobnim rekordom 12.72, dok je MIJIĆ MARIN išao 400m 53,40.

FRANE COPOT JE POZVAN U JUNIORSKU REPREZENTACIJU NA 400M 10 LIPNJA U MAĐARSKOJ

Na finalu školske Nestle atletske lige, održanom u Zagrebu u utorak, 20.svibnja 2008. naši atletičari su postigli slijedeće plasmane:  Toni Grčić 1. mj na 300m - 41.91, Lucija Stanojević 3. mj. na 300m, Leonarda Ravlić 3. mj. na 600m i Tomislav Maretić 4. mj.  na 600m.                                 Čim dobijemo službene rezultate upisati ćemo ih 

Na međunarodnom mitingu u četvrtak 15.svibnja 2008. "Split 2008"  Frane Copot je osvojio 2. mjesto na 400m - 49.56 što je njegov osobni rekord i najbolji juniorski rezultat u Hrvatskoj od 2006.  Goran Akrap je osvojio 3. mjesto na 800m - 1;52,3 , a Marijana Vukušić je 100m istrčala za 12.82 što je njezin osobni rekord mjeren elektronikom.

 

U Puli 6. svibnja 2008.na Srednješkolskom Državnom Prvenstvu u atletici na 400m pobjedio je Frane Copot sa rezultatom 49.68 što je njegov osobni rekord mjeren elektronikom.

1.maja 2008. na prvenstvu Hrvatske u planinskom trčanju u  svojoj kategoriji postao je Prvak Hrvatske Ivan Akrap.

Službena informacija sa kvalifikacija za  Finale Nestle atletske lige, što će se održati 20.svibnja 2008. u Zagrebu. Iz našeg kluba plasirali su se slijedeći atletičari-ke:  300m Grčić Toni (42.18), 600m Maretić Toma (1;45.3),   300m Stanojević Lucija (44.34), 600m Ravlić Leonarda(1;47.6) ž

Rezultati III kola Dalmatinske lige, Makarske 26.04.2008 LIMAČI:

50m (2001)Ž

1. Prlac Filomena HAJ 8.95       2. Rako Bruna HAJ 9.28

50m (2001) M

1. Bogetić Goran HAJ 8.50      2. Borković Luka HAJ 9.11

60m (99-00) Ž

1.Karačić Ivana DUB 9.21    2. Gabrilo Lea HAJ 9.41   3. Jukić Anđela HAJ 9.51

Vuco Brigita HAJ  9.79     Marta Dujmović HAJ 10.79   Mudrinić Lucija HAJ 10.80                       Petra Kujunđić HAJ  11.67  Mila Krmek HAJ 11.78    

60m (99-00) M

1. Urlić Frane MRM 9.22        6. Franić Antonio HAJ 9.82      Čeko Ante HAJ  10.73                   Jerković Marcel HAJ 10.74      nastavak slijedi     

60m(97-98)Ž

1.Sladaković Iris ASK 8.96

60m (97-98)M

1. Burilo Roko HAJ  8.00             Mandarić Marko HAJ 9.41

100m (99-00) Ž

1. Jukić Anđela HAJ 15.47        3. Gabrilo Lea HAJ 15.72         Vuco Brigita HAJ 15.93               Vilović Karmen HAJ 16.59     Dujmović Marta HAJ  16.78      Ruščić Petra HAJ 18.50             Bilandžić Ana HAJ 18.40  

100m (99-00) M

1. Urlić Fane MRM 16.04           Ninčević Marin HAJ 16.81    Franić Atino HAJ 17.00                   Krivić Antonio HAJ 18.14 

150m (97-98) Ž

1. Babić Ivana AŠK ZD 21.63     2. Bulić Vedrana HAJ 22.54     Čeprnić Nikolina HAJ 24.41        Šuljić Nada HAJ 24.44   Macut Ema HAJ 25.37   Perić Ivana HAJ 29.16     Svalina Karmen HAJ 30.92

150m (97-98) M

1. Burilo Roko HAJ 21.47      2.  Novokmet Marin HAJ 21.76      Selak Josip HAJ 24.52             Škorić Ivan HAJ 25.76       Leskur Ante HAJ 26.53

300m (97-98) Ž

1. Bulić Vedrana HAJ 48.57       2. Kovačević Anđela HAJ 50.79  3. Ramić Lara HAJ 51.36               4. Vuco Katarina  HAJ 52.62       5. Beljan Dorotea HAJ 52.72

300m (97-98)

1.Novokmet Marin HAJ 49.08        2. Čerina Lovre HAJ 50.86

4x60m (99-00) Ž

1.HAJ I    33.65          6. HAJ II   39.24

4x60 (97.98)  Ž

1. HAJ II  32.51     1. AŠK ZD 32.51     4. HAJ I  35.62

            .

U subotu su nastupale: Filomena Prlac, Bruna Rako, Goran Bogetić, Luka Borković, Ivan Prnjak, Anđela Jukić, Lea Gabrilo, Brigita Vuco, Marta Dujmović, Lucija Mudrinić, Mila Krmek, Petra Kujundžić,  Nikolina Maglica, Karmen Vilović, Petra Ružić, Ana Bilandžić, Atino Franić, Joško Kristić, Ante Čeko, Toma Miljak, Marcelo Jerković, Marin Ninčević, Nikolina Čeprnić, Nada Šuljić, Ema Macut, Josipa Perković, Karmen Svalina, Ivana Periš, Vedrana Bulić, Katarina Vuco, Anđela Kovačević, Dorotea Beljan, Lara Ramić, Roko Burilo, Ivan Stanojević, Nikola Balić, Ivan Škorić, Marko Mandarić, Ante Leskur, Marin Novokmet, Lovre Čerina

REZULTATI III KOLA DALMATINSKE LIGE ODRŽANOG U SPLITU  19.04. 2008.

MLAĐE KADETKINJE:

60m

1. Keškić Anita SVA    8.2            3. Marina Bulić HAJ  8.5        4. Bulić Vedrana HAJ 8.6                 14. Hrgović Lucija HAJ  9.2        16. Paut Nikolina HAJ 9.4

200m

1. Stanojević Lucija HAJ 27.67    3.Bulić Marina HAJ  28.35      4. Maglica Lucija  HAJ28.7             6. Buzov Magdalena HAJ  29.62   7. Luetić Marina HAJ 30.09  8. Radanović Antonela HAJ 30.71    9. Đirlić Karla HAJ 30.78      14.Kovačević Karmen HAJ  32.12  

4x100m

1. Hajduk I    54.38      2. Hajduk II 56.84

MLAĐI KADETI:

60m

1. Blažević Ante ASK  7.6       2. Grčić Toni HAJ 7.7     4. Maretić Toma HAJ 8.2                                 6. čeprnić Josip 8.5                7. Novokmet Marin HAJ  8.6

200m

1. Grčić Toni  HAJ 27.72        2. Čeprnić Josip HAJ  28.04     3. Maretić Toma HAJ 28.13                  4. Seleš Filip HAJ 29.02

4x100m

1. Hajduk  55.63   

ST. KADETKINJE:

60m

1. Župa Nika ASK 7.8               15. Boban Petra HAJ 8.7

200m

1. Stojić Ružica ASK 26.84       9. Burilo Judita HAJ 28.77       11. Boban Dora HAJ 29.1                12. Duvnjak Ana HAJ 29.81   

600m

1. Ena Župan AŠK ZD 1; 42.4      3. Ravlić Leonarda HAJ  1;43.6   5. Ožaković Kety HAJ 1;45.1      6. Oršulić Lucija HAJ 1;51.3       9. Ruščić Anamarija HAJ 2;00.0

4x100m

!. ASK 2  52.02        4. Hajduk 1  55.21       5. Hajduk 2 56.91

ST.KADETI

60m

1. Ivan madunić ASK  7.3

200m

1. Ivan Madunić  ASK 24.2

600m

1. Budić Ante ASK  1;37.9              5. Novokmet Stipe HAJ  1;46.3

4x100m      

1. AAŠK ZD 48.11

JUNIORKE

100m

1. Vukušić Marijana  HAJ  12.39

300m

1. Bokanović Magdalena AAŠK ZD 43.02

1000m

1. kožul Anamarija ASK 3;21.9

JUNIORI

100m

1. Grdić Antonio AAŠK ZD  11.0

300m

1.Akrap Ante ASK 36.71

1000m

1. Pokrajčić Vladimir ASK  2;44.0       2. Drpić Jere HAJ 2;50.4

4x100m

1. ASK1 45.19

 

REZULTATI II KOLA DALMATINSKE LIGE ODRŽANOG 12.04 2008. U MAKARSKOJ (DISCIPLINE TRČANJA)

Ml kadeti (ž)

100m 

1.Keškić Anita SVA  13.1         2. Bulić Marina HAJ 13.2       6. Hrgović Lucija HAJ 14.2                    8. Luetić Marina HAJ 14.3     9. Buzov Magdalena HAJ 14.4      14. Paut Nikolina  HAJ 14.9

300m

1.Stanojević Lucija HAJ 44.9      2. Gizdić Dea   HAJ 45.4      3.Maglica Lucija HAJ 47.4                   5. Kovačević Karmen HAJ 50.7    6. Đirlić Karla 51.2         8. Radanović Antonela HAJ 51.5

4x100m

1. HAJDUK I    55.1            2. HAJDUK II    57.1

ML. Kadeti (m)

100m

1. Blažević Ante ASK   13.1        2. Grčić Toni HAJ 13.2           5. Maretić Toma HAJ 14.0

300m

1. Grčić Toni HAJ 42.4      3. Čeprnić Josip HAJ 45.2       4. Maretić Toma HAJ 46.0                          5. Seleš Filip HAJ 46.4     6.Novokmet Marin HAJ 48.7

4x100m

1. ASK  52.9       2. HAJDUK  55.6  

ST KADETI(ž)

100m

1. Župa Nika ASK12.9        7. Bašić Ana HAJ 13.6        17. Boban Petra HAJ 14.5

300m

1. Soldo Marija  ASK  43.1     6. Burilo Judita HAJ 45.7      10.Oršolić Lucija HAJ 47.6                   11. Duvnjak Ana HAJ  47.7

600m

1. Ravlić Leonarda HAJ 1;43.2          2. Ožaković Kety HAJ 1;43.8

4x100m

1.ASK I   51.9      4. Hajduk I 55.6       6. Hajduk II  57.7

ST KADETI (M)

100m

1. Ivan Madunić ASk 11.7

300m

1. Gogić Branimir ASK 41.5

800m

1. Budić Ante ASK   2; 22.0                 4. Novokmet Stipe HAJ 2;26.8

4x100m

1. ASK 50.0

JUNIORKE, ML.JUNIORKE

200M

1. Vukušić Marijana HAJ  26.3

600m

1. Kožul Anamarija ASK  1;50.2

JUNIORI, ML.JUNIORI

200M

1. Copot Frane HAJ  22.5              3. Mijić Marin  HAJ 23.4

600m

1. Jurić Matej HAJ 1;28.7         2. Drpić Jere  HAJ1;30.1

1000m

1. Pokrajčić Vladimir ASK   2;40.7

4x400m

1. HAJDUK   3;34.0

 

 

REZULTATI I KOLA ODRŽANOG U ZADRU 29.03.2008 (SAMO DISCIPLINE TRČANJA):

LIMAČI: 50m (2001)    

1. Bogetić Goran HAj 9.0    6. Borković Luka HAJ 9.6

50m (1999-2000)

1. Radić Lorenzo ASK ST 8.23     4. Ninčević Marin HAJ 8.44                           8. Franić Atino HAJ 9.0   15. Čeko Ante HAJ 9.2

150m(1999-2000)

1.Budimir Bekan Domagoj ASK ST  25.05    3. Franić Atino HAJ 26.3             4. Ninčević Marin HAJ 27.7       5. Čeko Ante HAJ 27.7

50m (97-98)

1. Burilo Roko HAJ  7.24         8. Stanojević Ivan HAJ 8.1                             12. Škorić Ivan HAJ 8.6

150m (97-98)

1. Burilo Roko HAJ  22.05       5. Stanojević Ivan HAJ 24.20                           8. Škorić Ivan HAJ  25.8

300m(97-98)

1. Novokmet Marin HAJ  49.30      2. Čerina Lovre HAJ 53.30

4x50m (99-00)

1. ASK ST  34.70

4x50m  (97-98)

1.AŠK ZD  33.15         2. HAJ  35.55

LIMAČICE

50m (2001)

1.Rako Bruna  HAJ 9.00          3. Prlac Filomena HAJ 9.4

50m (1999-2000)

1. Karačić Ivana  DUB  8.0         4. Vuco Brigita HAJ 8.28                               10. Gabrilo Lea 8.5          12. Jukić Anđela 8.6

150m (1999-2000)

1. Vuco Brigita HAJ  25.06     3. Jukić Anđela HAJ 25.3                                    4. Dujmović Marta HAJ  25.5      6. Gabrilo Lea HAJ 25.6 

4x50  (99-00)

1. AŠK ZD  35.18        2. HAJ  36.18  

50m (97-98)

1. Babić Ivona AŠK ZD  7.3

150m (97-98)

1. Boras Anamaria SVM  22.2          3. Vuco Katarina HAJ 23.97                    4. Zorica Katja  HAJ  23.98      7. Šuljić Nada HAJ 24.5

300m (97-98)

1. Bulić Vedrana HAJ 50.10         2. Kovačević Anđela HAJ  54.40

4x50. (97-98)

1. AŠK ZD 32.70                2. HAJ   32.90

MLAĐI KADETI

60M  

1. Grčić Toni HAJ 7.7                  6. Seleš Filip HAJ 8.7

200m

1. Grčić Toni HAJ  27.6           2. Maretić Toma HAJ  29.18

4x100m

1. HAJ    57.02     

MLAĐE KADETKINJE

  60m

1. Baketić Petra  ASK ST  8.1          2. Bulić Marina  HAJ 8.5                            5. Hrgović Lucija HAJ 8.9            9. Paut Nikolina HAJ   9.1

200m

1. Stanojević Lucija HAJ 28.3     2. Maglica Lucija HAJ 29.0                            4. Bulić Marina HAJ 29.1          6. Gizdić Dea HAJ 30.0                                     9. Đirlić Karla HAJ 30.8     12. Radanović Antonela HAJ 31.1

4x100m  !. HAj I 55.63        2. HAJ II  58.46                               

STARIJI KADETI

60m     

1. Madunić Ivan SAK ST  7.3 

600m    

1. Škibola roko  AŠK ZD  1;37.0      6. Novokmet Stipe HAJ  1;46.08

4x100m

1. Ašk ZD    48.34

STARIJE KADETKINJE

60m

1. Župa Nika  ASK st 7.8               4. Bašić Ana HAJ  8.1     

600m

1. Župan Ena  AŠK ZD  1;43.0         3. Ravlić Leonarda HAJ  1;46.99             4. Oršolić Lucija HAJ 1;50.19         5. Ožaković Kety HAJ 1;51.01                   6. Burilo Judita HAJ  1;52.49        8. Duvnjak Ana  HAJ 2;01.30

4x100m

1. ASK ST  52.14           3. HAJ   55.63

JUNIORI 

1. 1000m

1. Lasić Ivan SVM  3;02.44

100m

1. Grdić Antonio AŠK ZD 11.0        2. Copot Frane HAJ 11.1   

300m

1. Copot Frane HAJ   35.50           2. Mijić Marin HAJ 37.2

4x100

1. AŠK ZD   45.8

JUNIORKE

100m

1. Vukušić Marijana HAJ  12.8

300m

1. Medić Josipa ASK ST  44.1

4x100m

1. ASK ST   53.6

A 2 ZLATNE ROKO BURILO I LUCIJA STANOJEVIĆ

NASTUPILO JE 9 KLUBOVA,

3 ZLATNE MEDALJE JE OSVOJIO TONI GRČIĆ,                                

 

Nedjelja, 2.ožujka, 2008.   Sv. Petar u Šumi
EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U KROSU 2008 GODINE
Odlično organizirano natjecanje od strane AK Istra, lijepo vrijeme i veliki broj natjecatelja. Iz godine u godinu sve masovnije, interesantnije i kvalitetnije natjecanje.

Atletski klub Hajduk nastupio je sa dvije ženske ekipe i u ukupnom poretku osvojio
4. mjesto u kategoriji žena.

Rezultati MLAĐE KADETKINJE
1.mjesto  HAJDUK sa 13 bodova
Sastav i plasmani:
2. mjesto Marina Bulić
4. mjesto Dea Gizdić
5. mjesto Leonarda Ravlić
21. mjesto Magdalena Buzov
Ova ekipa je obranila naslov prvakinja Hrvatske u ovoj kategoriji i potvrdila da nije slučajno najbolja u Hrvatskoj i da ima perspektivu.

Rezultati KADETKINJE
3. mjesto HAJDUK  sa 39 bodova
Sastav i plasmani:
9. mjesto Judita Burilo
12. mjesto Kety Ožaković
14. mjesto Anamarija Ruščić

Ova ekipa je bila oslabljena, jer Lucija Oršulić nije mogla nastupiti zbog bolesti.

26. siječnja, 2008.  Zagreb
PRVENSTVO HRVATSKE U DVORANI 2008
MLAĐI KADETI
2.mjesto na 60m sa rezultatom 8.10 osvojio je TONI GRČIĆ
6. mjesto također na 60m sa rezultatom 8.81 osvojio je  FILIP SELEŠ
 

19.01 2008. Wien Austria  - Beč Austrija
PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE U DVORANI 2008. GODINE
Prvak Hrvatske u dvorani na 400m sa rez 50.53 postao je Copot Frane (89) to je njegov osobni rekord u dvorani. Četvrto mjesto na 400m osvojio je Mijić Marin (90) sa rez 53.93, također sa osobnim rekordom.

Prvak Hrvatske u dvorani na 800m sa rez 1;55,92 postao je Goran Akrap (86) to je njegov osobni rekord u dvorani.

 

29.09.2007
FESTIVAL DJEČJE ATLETIKE
IV. TROFEJ ZAGREB 2007
ukupno  5. mjesto HAJDUK 120 bodova

REZULTATI DJEČACI:
50m dj. 98. i ml.      4. Ivan Stanojević 8.99

200m dj. 96/97      3. Toma Maretić  30.27

50pr dj.96/97         6. Marin Novokmet 9.93 (9.38KV)

300m dj 94/95       5. Stipe Novokmet 46.83

50pr dj 94/95         2. Toni Grčić 8.05

DJEVOJČICE:

50m 98. i ml.          3. mj. Vedrana Bulić  8.27

200m 96/97          3. mj. Magdalena Buzov 31.01

                               5. mj. Leonarda Ravlić  31.97

                               17. mj. Nikolina Čeprnić 34.87

                               20. mj. Lara Ramić    35.27

                               21. mj. Anđela Kovačević 35.30

50m prep  96/97 11. mj. Nada Šuljić  10.46

300m 94/95        7. Lucija Stanojević  45.79

                              9. Dea Gizdić       46.56

                             11. Marina Luetić   46.96

                             12. Kety Ožaković   47.24

                             13. Lucija Oršulić    48.37

                             17. Ana marija Ruščić  49.02

                             20. Judita Burilo  50.95

                             21. Lucija Maglica 51.01

                             23. Antonela Radanović 51.77

                            25. Ema Duvančić   53.16

50 prep. 94/95    8. Marina Bulić     9.63

ŠTAFETA 4X100 MJEŠOVITO 94/95

3. Mjesto HAJDUK Split    54.58

(SELEŠ Filip, STANOJEVIĆ Lucija, BULIĆ Marina, GRČIĆ Toni)

ŠTAFETA 4X100 MJEŠOVITO 96/97

2.  Mjesto HAJDUK Split   59.14

(NOVOKMET Marin, MARETIĆ Toma, RAVLIĆ Leonarda, BUZOV Magdalena)

EKIPNI POREDAK SVEUKUPNO DJEČACI I DJEVOJČICE

5.MJESTO   HAJDUK  SPLIT     120 BODOVA

 

 

04.03. 2007

Održano je EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U KROSU 2007. GODINE

Kros je organizirao AK Istra Pula, na odličnim kros terenima u mjestu Sveti Petar u Šumi, vrijeme je bilo sunčano u ugodno za mjesec ožujak.

Mi smo imali dvije momčadi: mlađe djevojčice na 800m i seniori na 4000m.

Mlađe djevojčice ( 5.Lucija Oršolić, 7. Dea Gizdić, 8.Kathy Ožaković, 13. Marina Bulić) osvojile su ekipno PRVO mjesto.

Seniori ( 8. Goran Akrap, 12. Jere Drpić, 14. Frane Copot, 15. Matej Jurić) bili su ukupno peti.

23.12.2006.
Održan 12. internacionalni Božićni miting "Hajduk 2006."
Rezultati
EKIPNO  PRVENSTVO HRVATSKE U KROSU 2006. GODINE

 KARLOVAC,19.03.2006.
Novi veliki uspjeh za naš klub na momčadskom prvenstvu Hrvatske u krosu
Prvenstvo je održano u Karlovcu uz rijeku Koranu, a ionako lijep i sunčan dan naši atletičari uljepšali su sa čak tri pehara u muškoj konkurenciji. Zlatom su se već drugu godinu zaredom, na utrci na 4000m, okitili naši mlađi juniori, ovaj put u sastavu: Frane Copot (5.mj pojedinačno), Matej Jurić (6.mj.) i Jere Drpić (11.mj.). Seniorska postava: Goran Akrap (5.mj.), Ilija Novokmet (9.mj.) i Marijan Maretić (11.mj.), osvojila je, na istoj stazi, treće mjesto iza riječkog Kvarnera i zagrebačke Mladosti.
Djevojčice su zauzele solidno 6. mjesto, a trčale su u sastavu: Ivana Čeprnić, Aida Rizvanović i Ana Duvnjak. Ukupno gledajući, muški dio ekipe bio je treći, a kao klub zauzeli smo  UKUPNO četvrto mjesto, što nije mala stvar u konkurenciji od njih 18 koliko ih je nastupilo.


Rezultati 11. tradicionalnog bozicnog mitinga "Hajduk 2005"
  • muški
  • ženske

  • 17.09.2005.
    Beograd: Kup pobjednika kupova (A liga, juniori)
    Goran Akrap nastavlja sa odličnim rezultatima i na europskoj razini, u taktičkoj utrci osvojio je drugo mjesto sa rezultatom 1:55,45

    11.09.2005.
    Zagreb: Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore-ke 2005. GODINE
    Odlična utrka i srebrna medalja za Gorana Akrapa na 800m sa drugim rezultatom karijere (1:53,56)!

    02.08.2005.
    Zagreb-"Multipower cup": na četvrtom grand prix mitingu Hrvatske nastupili su naši predstavnici na 800m. Odlično je trčao Marijan Maretić koji je osvojio treće mjesto sa novim osobnim rekordom (1:53,59). Goran Akrap bio je odmah iza njega sa drugim najboljim vremenom karijere (1:54,46), a blizu osobnog rekorda bio je i Frane Copot (2:01,90).

    29.-30.07.2005.
    Na Prvenstvu Hrvatske za seniore i seniorke 2005. GODINE koje je održano u Zagrebu naši atletičari osvojili su dvije medalje. Zlatna je bila Maja Cikatić u utrci na 1500m (4:49,22), dok su u utrci štafeta 4x400m muški osvojili srebro (3:23,19). Od ostalih događaja izdvajamo utrku na 800 m na kojoj je nastupilo čak pet naših predstavnika. Zablistao je Goran Akrap sa novim osobnim rekordom koji sada iznosi 1:52,55, što je čak za dvije sekunde bolje od vremena istrčanog prije mjesec dana u Češkoj, a bio mu je dostatan za 4. mjesto. Marijan Maretić istrčao je najbolje vrijeme sezone (1:56,12), kao i Ilija Novokmet (2:03,20). Ostali u toj utrci su bili na razini svojih dosadašnjih rezultata. Maretić je trčao i 400m gdje je osvojio peto mjesto sa novim osobnim rekordom 50,38. Također spominjemo četvrta mjesta Anite Čeko na preponama, te šesta mjesta, Antonia Radića u istoj disciplini i Maje Cikatić na 800m. Još su trčali Marijana Vukušić (100m i 200m), te Ivana Čeprnić(200m i 400m) .

    29.06.2005.
    Uherske Hradiste, Češka-na četveroboju reprezentacija Češke, Madžarske, Slovenije i Hrvatske nastupili su Maja Cikatić i Goran Akrap, oboje na 800m. Akrap je istrčao novi osobni rakord, 1:54,62, koji mu je donio peto mjesto dok je Maja sa 2:17 bila sedma.

    25-26.06.2005
    U Čakovcu je održano prvenstvo Hrvatske za juniore-ke 2005 GODINE. Najuspješnija je bila Maja Cikatić sa dva zlata, na 800 i 1500m, slijedi je Goran Akrap sa prvim mjestom na 800m. Muška štafeta u sastavu: Radić, Novokmet, Copot, Akrap bila je druga iza zagrebačke Mladosti, a Antonio Radić se okitio dvjema broncama na preponskim utrkama. Nastupili su još Frane Copot, Ilija Novokmet i Matej Jurić na 1500m, te Marijana Vukušić na 100 i 200m.

    11-12.06.2005
    Čakovec-PH za mlađe juniore 2005 GODINE-odlične rezultate ostvarili su Frane Copot i Ivana Čeprnić u utrkama na 800m. Ivana je hrabro trčala i, iako u slabijoj skupini, postigla svoje osobno najbolje vrijeme i osvojila broncu, dok je Frane u odličnoj završnici dohvatio srebro. Podsjećamo, oboje su još i dogodine mlađi juniori.Od ostalih rezultata naših atletičara izdvajamo utrku na 1500m u kojoj su do samog kraja vodili Ilija Novokmet i Frane Copot ali su nažalost ostali bez medalja, te četvrto i peto mjesto Antonia Radića na 400, odnosno 110m s preponama.

    04-05.06 .2005.
    U Varaždinu je održano finale seniorskog kupa 2005-rezultati:
    Maja Cikatić osvojila je druga mjesta na 800 i 1500m, Antonio Radić bio je treći na 400m s preponama, kao i muska štafeta 4x400m. Goran Akrap i Marijan Maretić nastupili su na 800m(4. i 5. mjesto), Anita Čeko bila je šesta, a Radić sedmi na visokim preponama. Ukupno, Hajduk je deveti sa osvojena 34 boda.

    U finale kupa Hrvatske za seniore i seniorke plasirali su se sljedeći naši atletičari:
    Anita čeko(100pr, 400pr), Maja Cikatić(800m, 1500m), Antonio Radić(110pr, 400pr), Goran Akrap i Marijan Maretić(oboje 800m), te muška štafeta 4x400m.

    21-22.05.2005.
    Na finalu Kupa Hrvatske 2005. GODINE  održanom u Zagrebu naši atletičari postigli su sljedeće rezultate:
    Maja Cikatić:800m-2:16,30 (3.mjesto) i 400m-1:01,18 (13.); Marijana Vukušić: 100m-13,48(9.) i 200m-27,67(13.); Anita Čeko: 100pr-16,78 (6.); Petra Lerotić: 100m-14,09(10.); ženske štafete: 4x100m-(Čeko,Lerotić, Cikatić, Vukušić)-52,02(7.) i 4x400m Hajduk I (Lerotić, Čeko, Cikatić, Čeprnić)-4:09,31 (5.), Hajduk II-4:19,13(10.); Goran Akrap: 800m-1:55,39(2.) i 400m-51,61(6.); Frane Copot: 800m-2:02,80(5.) i 1500m-4:15,46(5.); Antonio Radić: 110pr-17,31(3.) i 400pr-57,53 (4.); Luka Runjić: 110pr-19,86(6.) i 400pr-58,97 (5.); Edo Volić: 400pr-1:06,70(7.); muške štafete: 4x100: Hajduk I (Vladimir, Runjić, Radić, Vujnović)-45,87 (9.) i Hajduk II (Volić, Jurić, Novokmet, Akrap)-48,16 (11.), 4x400: Hajduk I (Copot, Jurić, Novokmet, Akrap)-3:33,61 (4.) i Hajduk II (Volić, Radić, Vladimir, Runjić)-3:39,84 (8.).
    Ukupno, Hajduk je osvojio 6. mjesto sa 135 bodova

    U finale Kupa Hrvatske za juniore-ke plasirali su se sljedeći naši atletičari:
    juniorke: Maja Cikatić(400 i 800m), Marijana Vukušić(100 i 200m), Anita Čeko(100pr), Barbara Runjić(100pr), Petra Lerotić(100m), i štafete
    juniori:Goran Akrap(400 i 800m), Frane Copot(800 i 1500m), Antonio Radić(110 i 400pr), Luka Runjić(110 i 400pr), Edo Volić(400pr), Matej Jurić(2000m st.), Nikola Nižić(100m), te štafete

    18.12.2004.
    Rezultate Božićnog mitinga možete pogledati ovdje:

    muški rezultati
    ženski rezultati

    02.10.2004.
    Na 5. tradicionalnoj uličnoj utrci u Vrlici u konkurenciji prvih i drugih razreda osnovne škole prva mjesta su osvojili Antonija Čeliković i Toma Maretić, dok je treće mjesto osvojio Marin Medak.
    U konkurenciji trećih i četvrtih razreda prva mjesta osvojili su Nika Župa i Toni Grčić, dok je treće mjesto osvojila Lucija Stanojević.
    U konkurenciji petih i šestih razreda drugo mjesto je osvojila Ivana Šećer, a Željana Plazonić je osvojila treće mjesto u konkurenciji sedmih i osmih razreda.
    Goran Akrap je osvojio drugo mjesto u konkurenciji srednjih škola.

    18.09.2004.
    U Varaždinu je održano finale Kupa 2004 ZA DJEČAKE I DJEVOJČICE
    Marijana Vukušić je osvojila dva prva mjesta (na 100m i 300m). Muška štafeta (u sastavu Edo Volić, Nikola Vujnović, Luka Boban i Frane Copot) i ženska štafeta ( u sastavu Barbara Runjić, Petra Plazonić, Petra Lerotić i Marijana Vukušić) osvojili su druga mjesta u disciplini 100-200-300-400m i oborili su klupske rekorde.
    Nikola je bio treći na 100m i peti na 300m, Matej Jurić četvrti na 2000m, Petra Plazonić šesta na 300m prepone, Frane šesti na 300m, Luka Boban šesti na 100m, Ivana Čeprnić sedma na 100m i Edo Volić osmi na 300m prepone.
    Cure su ukupno bile sedme, a muškarci deveti. U reprezentaciju su pozvani Marijana Vukušić, Nikola Vojnović i Matej Jurić.

    04.07.2004.
    Na pojedinačnom PH održanom u Zagrebu nastupili su Maja Cikatić (osvojeno peto mjesto na 400m sa rezultatom 59,69), Goran Akrap (treće mjesto na 400m sa rezultatom 50,95) i Marijan Maretić (osvojeno četvrto mjesto na 1500m sa rezultatom 4:08,51),

    26. i 27.06.2004.
    U Čakovcu je održano pojedinačno juniorsko PH. Brončane medalje su osvojili Luka Runjić (400m prepone), i ženska 4x400m štafeta u sastavu Ivana Čeprnić, Anita Čeko, Maja Cikatić i Marijana Vukušić. Četvrta mjesta su osvojili Goran Akrap i Maja Cikatić (oboje na 800m), dok su peta mjesta osvojili također Goran Akrap i Maja Cikatić (oboje na 400m) i Antonio Radić (110 prepone). Ilija Novokmet je bio osmi na 800m, dok su šesta mjesta osvojili ženska 4x100m štafeta (u sastavu Petra Lerotić, Marijana Vukušić, Anita Čeko i Maja Cikatić) i muška 4x400m štafeta (u sastavu Luka Runjić, Ilija Novokmet, Antonio Radić i Goran Akrap).

    19. i 20.06.2004.
    Pojedinačno PH za dječake i djevojčice održano je u Makarskoj. Uvjerljivo je najbolja atletičarka Marijana Vukušić koja je osvojila dvije zlatne medalje na 60m i 100m te srebro na 300m. Nikola Vujnović osvojio je srebra na 60m i na 300m, četvrto mjesto na 100m te zajedno s Lukom Bobanom, Matejom Jurićem i Franom Copotom u štafeti 4x300m srebrnu medalju.Luka Boban na bio peti na 300m, Frane Copot šesti na 1000m i Matej Jurić sedmi (također 100m). Na Edo Vulić je bio četvrti na 300m prepone, a ženska 4x300m štafeta (u sastavu Petra Lerotić, Željana Plazonić, Ivana Šećer i Petra Plazonić) je osvojila osmo mjesto.

    05. i 06.06.2004.
    Na seniorskom Kupu muška 4x400m štafeta (u sastavu Stjepan Gračan, Goran Akrap, Marijan Maretić i Frano Bakarić) osvojila je prvo mjesto. Marijan Maretić bio je peti na 800m, a Goran Akrap sedmi u istoj disciplini.

    30.05.2004.
    Na ekipnom PH za dječake AK Hajduk je osvojio šesto mjesto

    22. i 23.5.2004.
    Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore: Luka Runjić 6. na 110m pr, Ilija Novokmet 7. na 1500m, Anita Čeko 8. na 100m prepone, na 800m Novokmet 7, Matej Jurić 13. i Frane Copot 15. mjesto, na 400m pr. Runjić 3. mjesto i Radić 4, Marijana Vukušić 5. na 200m i na 400m pr. Anita Čeko 6. mjesto

    15. i 16.5.2004.
    Juniorski kup Hrvatske: na 110m pr. Luka Runjić 4. mjesto i Antonio Radić 6; Goran Akrap 4. mjesto na 400m i 800m; Luka Runjić 4. na 400m prepone a štafeta 4x400m u sastavu Runjić, Radić, Novokmet i Akrap 4. mjesto

    08.04.2004.
    Održan klupski Proljetni atletski miting. Rezultate možete pogledati ovdje.

    20.12.2003.
    Održan 9. Božićni miting Hajduk 2003. Rezultate možete pogledati ovdje.

    23.11.2003.
    Natjecatelji mlađih kategorija Hajduka nastupili na regionalnom takmičenju u Makarskoj i osvojili 18 medalja! Rezultati.

    10.11.2003.
    Na takmičenju povodom otvaranja obnovljene atletske tartan staze na stadionu splitskog ASK-a najmlađi Hajduci zabilježili izvanredne rezultate

    26.10.2003.
    Marijan Maretić, Ivan Akrap, Mile Grahovac i Jozo Vukorepa u Ljubljani, Slovenija nastupili na Ljubljanskom maratonu, polumaratonu i utrci na 7 km. Marijan osvojio 10. mjesto sa rezultatom 24:55

    04.10.2003.
    Uspješan nastup Hajdukovaca na uličnoj trci u Vrlici. Rezultati

    20. i 21.09.2003.
    Kup Hrvatske za dječake i djevojčice u Čakovcu. Muški osvojili 8. mjesto a cure 11. mjesto u žestokoj konkurenciji.

    20.09.2003.
    Miting u Kapfenbergu, Austrija. Goran Akrap ruši rekorde i sa 1:57.72 na 800m osvaja drugo mjesto u trci u kojoj je dominirao i vodio od početka do pred sam kraj Marijan Maretić koji se na kraju morao zadovoljiti trećim mjestom sa rezultatom 1:58.14

    31.08.2003.
    Na juniorskom mitingu u slovačkoj Bratislavi Goran Akrap nastavlja sa odličnim rezultatima na 800m: 4. mjesto sa 1:59.05

    22.08.2003.
    Na mitingu u Sacile, Italija Goran Akrap postigao odlično vrijeme na 800m 1:58.50 i osvojio 2.mjesto, a Marijan Maretić istrčao istu dionicu za 1:58.84.

    02. i 03.08.2003.
    Prvenstvo Hrvatske u Zagrebu: Marijan Maretić 7.mjesto na 800m sa 1:58.14 i 5. mjesto na 400m sa 51.01. Goran Akrap 8. mjesto na 800m sa 1:58.24

    02. i 03.07.2003.
    Na juniorskom prvenstvu Hrvatske u Čakovcu muška štafeta 4x400m u sastavu Radić, Akrap, Maretić i Gračan osvojila brončanu medalju sa rezultatom 3:27.31. Marijan Maretić na 800m treći sa osobnim rekordom 1:54.68, i četvrti na 400m sa rezultatom 50.97. Goran Akrap na 800m 1:59.57, a Maja Cikatić sa 59.82 na 400m osvojila brončanu medalju

    27.06.2003.
    Održan klupski miting. Rezultate i slike možete pogledati ovdje.

    14. i 15.06.2003.
    Goran Akrap u Čakovcu u konkurenciji mlađih juniora osvojio 2. mjesto na 400m sa 52.08 te 3. mjesto na 800m sa rezultatom 2:03.42

    24.05.2003.
    Rezultate natjecanja školskih sekcija osnovnih škola Ravne njive, Mejaši i Marjan možete pogledati ovdje.

    21.12.2002
    Održan tradicionalni 8. Božićni miting u organizaciji našeg kluba na Poljudu. Postignuti odlični rezultati. Za rezultate i slike kliknite ovdje.

    08.12.2002.
    Maja Cikatić nastupila na prvenstvu Europe u krosu u juniorskoj reprezentaciji Hrvatske.

    24.11.2002.
    Na prvenstvu Hrvatske u krosu u Medulinu Maja Cikatić osvojila je prvo mjesto u konkurenciji mlađih juniorki s vremenom 10:07, Goran Akrap bio je peti u konkurenciji mlađih juniora s vremenom 12:45, a Marijan maretić bio je šesti u konkurenciji juniora s vremenom 21:57.

    27.10.2002.
    Članovi kluba Marijan Maretić, Mile Grahovac, Neno Podgorac, Ivan Akrap i Jozo Vukorepa nastupili na Ljubljanskom polumaratonu u ukupnoj konkurenciji više od 4000 trkača.

    30.06.2002.
    Na juniorskom prvenstvu Hrvatske štafeta 4x400m u sastavu Ante Visković, Goran Akrap, Marijan Maretić i Stjepan Gračan osvojila srebrnu medalju.

    26. i 27.08.2002.
    Održano je klupsko prvenstvo, a rezultate možete pogledati ovdje.

    19.05.2002.
    Održano je Prvenstvo Splita za dječake i djevojčice. Rezultati.

    11. i 12.05.2002.
    U Zagrebu je održano finale juniorskog Kupa na kojem su oboreni klupski rekordi. Rezultati su ovdje.

    10. i 12.05.2002.
    Održano je Otvoreno Prvenstvo Dalmacije za seniore i seniorke. Rezultate možete pogledati ovdje.

    27.04.2002.
    Održano je Otvoreno Prventsvo Dalmacije za dječake i djevojčice, a rezultati su ovdje.

    20. i 21.04.2002.
    Rezultate juniorskih kvalifikacija za Kup hrvatske možete pogledati ovdje.

    14.04.2002.
    Na prvenstvu Hrvatske u polumaratonu u Sinju zapaženo su nastupili Tena Filipović, Marijan Maretić i Ivan Akrap. U ženskoj konkurenciji Tena je sa vremenom 1:41,09 zauzela 11. mjesto, a u muškoj Marijan 27. mjesto sa vremenom 1:23,48 te Ivan Akrap 87. mjesto sa rezultatom 1:38,50

    05.-12.01.2002.
    Članovi kluba na skijanju u Austriji.

    22.12.2001.
    Održan Božićni miting Hajduk 2001. Rezultati su ovdje.

    15.12.2001.
    Katija Radanović stekla diplomu Više sportske trenerice atletike. Čestitamo.

    23.12.2000.
    Održan Božićni miting Hajduk 2000. Rezultati su ovdje.

    29.09.2000.
    na Olimpijadi u Sydneyu (Australija) nastupila štafeta 4x400 metara u sastavu Peršić, Habun, Bakarić i Juričić i postigla rezultat 3:07,54, ali je diskvalificirana zbog pogrešne izmjene palice.

    06.09.2000.
    Na mitingu u Brežicama (Slovenija) Frano Bakarić nastupio na 400 m i postigao vrijeme od 47,28.

    01.09.2000.
    Na mitingu u Celju (Slovenija) Frano Bakarić istrčao rezultat 47,60 na 400 metara.

    27.08.2000.
    Na mitingu u Kranju (Slovenija) nastupio Frano Bakarić sa rezultatom 47,56 na 400m.

    26.08.2000.
    Na mitingu u San Vitu (Italija) nastupio Frano Bakarić na 400m sa rezultatom 47,32.

    14.09.2000.
    U Ljubljani na mitingu nastupio Frano Bakarić na 400 m sa rezultatom 47,29.

    29.07.2000.
    Održano državno prvenstvo u Zagrebu, Frano Bakarić istrčao 47,71 na 400m.

    25.07.2000.
    Štafeta Hrvatske 4x400 m je sa Franom Bakarićem istrčala normu za Olimpijadu u Sydneyu, rezultat 3:05,42.

    21.07.2000.
    Frano Bakarić nastupio na mitingu u Ravne na Koroškem (Slovenija) gdje je postigao rezultat 47,77 na 400m.

    06.07.2000.
    U poljskom gradu Bydgoszczu održan Kup Europe Bruno Zauli na kojem je nastupio Frano Bakarić u štafeti 4x400m.

    03.07.2000.
    U Zagrebu održan Zagreb Grand Prix na kojem je nastupio Frano Bakarić sa rezultatom 47,78 na 400m.

    22.06.2000.
    U Zagrebu je održano finale Kupa Hrvatske. Frano Bakarić je na 400m na cilj stigao treći s rezultatom 47,55, Mirko Lovričević u istoj disciplini osmi sa 50:11, a Nina Pilić je bila osma s vremenom 1:01:45, također na 400m.

    17.06.2000.
    U Zagrebu održan Nikole Despota gdje je nastupio Frano Bakarić sa rezultatom 47,87 na 400m.

    04.01.2000.
    Članovi kluba na skijanju u Austriji.

    lipanj 1999.
    Klupska štafeta 4x400 m nastupila na Kupu štafeta Europe u Rennesu (Francuska) u sastavu Čikeš, Bandalo, Rimay i Bakarić i osvojila 4. mjesto s rezultatom 3:22,25.

    21.12.1997.
    Održan Božićni miting Hajduk HT-TKC '97, a rezultati su ovdje.